Sayfa 363/440 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413 ... SonSon
Arama sonucu : 3515 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Gold Rush

Arkadaşlar Altıns1 diye birşey varmış.. Neden bana söylemiyorsunuz?

Yeni keşfettim.. Hisse gibi.. Bunda da lot sayıcam.. Ama önce bir izlemem lazım işleme girmek için nedir ne değildir..

Garantiyi 58 yapıcam inşallah

Şu an 66.. Ama bir söylentiler dolaşıyor.. Gri listeydi Halk bank davasıydı.. İzliyorum işlemsiz..

Yazarım yine..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bu arada ben TRT sporu bir ara çok takipledim sizin müsabaka için.. Ama denk gelemedim bir türlü.. Sizi izlemek isterdim güreşirken.. Başka zamana artık..

Forumumuzun milli gururu
    İyi ki denk gelmediniz

Yine geçen sene beni yenen Kırgız'a yenildim.

Ben arkadaşımın ısınmasına yardım ediyodum.

Fışşşşşşşşt (Bergamut mu koydun bunun içine? Çok güzel tadı var)

Güle güle yanıma geldi bana sarıldı falan. "Noldu? Niye gülüyosun? dedim...Ama aynı dili konuşmadığımız için anlamadım söylediklerini. Sonra bana fikstürü gösterdi (kura sonucu, kim kimle maç yapacağının belli olduğu çizelge). Ben bakmamıştım bile, dümdüz gidecem kafasındaydım, hiç merak bile etmemiştim. Meğer ilk maçımız birlikteymiş.

Fışşşşttt

"Bu sene kemiklerini kıracam" dedim. Analamadığı için güzel birşey diyorum zannetti ve güldü.

5-1 yenildim. Allahtan atmalı tutmalı olmadı. Yerde puan verdim.

Fışşşştttt

Onun da kurası güzel değilmiş, erken final gibi bir şey oldu. Koreliye yenildi (2004 Atina Olimpiyat Şampiyonu).

Neyse Kırgız 3 'üncü oldu. Ben Kırgız 'dan 1 puan aldım diye bilgisayar beni Dünya 8 'incisi olarak sıralamış.

Normalde Koreli ve Kırgızlı herkesi dümdüz ettiği için, bilgisayar onları hep son sıralara koymuş.

Fışşştttt

Yunanistan 'da rezil olduk zaten. Federasyonun saçmalıkları, Yunanistan'daki organizasyonun belirsizliği, Atina sokaklarının kirliliği....ıyyyy

Eğer gelemeseydim, bota binip Türkiye'ye iltica edecektim. Yunanistan'dan Türkiye'ye iltica eden biri olarak da haberlere çıkardım herhalde. Düzensiz Göçmen Selim

Saolunuz yine de
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selim bey yazınızı okurken çok güldüm..

Siz mizah yazarı filan olsanız.. Hani dergilerde yazarlar ya.. Çizim olmaz sadece yazı olur.. O tarz..

Deneyimleriniz çok güzel.. Hayatı güzel yaşıyorsunuz Ve eğlenceli..

İnşallah seneye Kırgızı da Koreliyi de Rusu da önünüze kim gelirse devirirsiniz aşağı

Bu arada siz arada çay içip konuyu anlatırken aklıma şöyle bir görüntü geliyor

https://www.instagram.com/reel/C3P--...02djQ4Yg%3D%3D

Güreş çok zor.. Bizde yeğenimle merak saldık.. Haftasonları mutlaka güreşiyoruz ama kollarımız kızarıyor morarıyor.. Yenişemiyoruz.. Birde güreştikçe doyamıyoruz tuhaf birşey..

Öyle ki artık başka şeylerden zaman kısıp güreşmeye aktarıyoruz

Mesela 1 saat paten kayıyorduk yarım saate indirdik..

Deli bir durum

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    anlatabilir misiniz sayımı nasıl yapıyorsunuz.....
    Ne öyle yılların emeğini, deneyimini "armut piş ağzıma düş" yollu istiyorsun?!

Çaba göster emek harca..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Güreş çok zor.. Bizde yeğenimle merak saldık.. Haftasonları mutlaka güreşiyoruz ama kollarımız kızarıyor morarıyor.. Yenişemiyoruz.. Birde güreştikçe doyamıyoruz tuhaf birşey..

Öyle ki artık başka şeylerden zaman kısıp güreşmeye aktarıyoruz

Mesela 1 saat paten kayıyorduk yarım saate indirdik..

Deli bir durum
    Aynen... çok zevkli ve yorucu

Ben çocuğum falan olursa güreş yapmasını istemem ama

Sprint yapsin.... Çok özeniyorum koşuculara. Hem çok sağlıklı oluyorlar, hem fizikleri çok orantılı oluyor, hem de yüzleri gözleri morarmıyor... Insan gibi spor yapıyorlar

Yüzme de olur aslında... Ama benim gönlüm sprint'den yana

Ya ben çay içerek büyüdüm. Ve öğrenciyken de ev arkadaşlarımın hepsi çayı seven tiplerdi. Geceleri 12'de falan mutfakta tost yapıp, çay yapıp, saat 4.00'e kadar 5'e kadar konuşuyorduk. Çayın çok güzel olmasına da gerek yok....offf, tost mu yapsam

Kırgız'ı, rus'u, koreliyi yenmeye gelince... Kendi kategorimde kiloyu dolduramıyorum. Yani en hafif bendim bizim bizim kategoride. Ağustos'a kadar falan kilo almaya çalışacağım. 2 kilo falan daha kas yapmam lazım. Ama zor... Kırgızi yenmeliyim. Koreli çok tecrübeli.

Hatta ben farkında olmadan Koreli ile antrenman yaptım. Yani öyle çok ünlü biri olduğunu bilmiyordum bile. Ikide bir birileri bizi durdurup Koreli ile resim çektirdiler. Ben de kendi kendime Allah Allah diyorum . Yanında iki üç tane kameraman falan var, durmadan koreliyi videoya çekiyorlar falan. Gün sonunda otele dönünce Google'da arattım herifin adını. Mert Kore'ye güreşte ilk altın madalyayı getiren biriymiş. Kore olimpiyatlarda ilk madalyayı getiren kişi olduğu için bayağı efsaneleştirmişler Kore'de. Neyse... Böyle de bir komik duruma düşmüşlüğüm var

Ben şimdi kedilere ciğer pişiriyorum, ve çok heyecanlılar, etrafta koşuşturup duruyorlar. Ve sanırım hazır. Onların yemeğini verdikten sonra kendime de bir şeyler hazırlayacağım.

Saygılar efendim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Sayfa 363/440 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •