Sayfa 363/1000 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,743
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tam irakimizi damnatiyorduk, adam bir anda Montreal'li papazi buldu yahu!

Allahtan yakinen tanıyorum, yoksa onunla papazi ben bulurdum, yeminlen!
    bobo mu bu papaz..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bobo mu bu papaz..
    O da guzel fikirdi, bildiğim kadari ilen o papaz, Kanadanın Allahin unuttuğu bir yerdeydi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bobo mu bu papaz..
    O da guzel fikirdi, bildiğim kadari ilen o papaz, Kanadanın Allahin unuttuğu bir yerdeydi!
    Birde papaz haberini beğenmiyorsunuz Mustafa abi en son oradaydı dünkü fx hareketi sonrası böyle birseye kalkışmasın ? Whatsapp ‘a da birsey yazmadı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

NBA’de Houston , San Antonio supors’u 111-105 mağlup ettiği maçta James Harden 61 sayı attı ..

100-94 takim gerideyken 13-2 gibi bir serinin 13 sayısı da Harden’dan geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Siseli olandı yahu, gormemissiniz iste!
    Bu gözler neler gördü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Acı gerçek şu;
    Türkler barolar dışında meslek odası seçimlerine ilgi göstermiyor bu fırsatı kullanan PKK/hdp'li Kürtçüler ve onların yalakaları olan KürtAçılımcısı Türkler odaları ele geçiriyor, bize de bunları aşağıdaki örnekler gibi Türk/Atatürk'e nefretlerini kusarken izlemek kalıyor...

"Çünkü İzmir Tabip Odası her yıl hekimlere verdiği "Meslekte Kırkıncı Yıl" onur plaketlerinde bulunan Atatürk'ün fotoğrafını kaldırmış!.. Hem de, İstanbul işgal altındayken, 14 Mart 1919'da tıbbiyelileri bir araya getiren yurtsever örgütlenmenin yüzüncü yılında!..Ege'ye yakışmayan oda!.. Tuhaf olan şu ki, İzmir Tabip Odası yetkilileri Atatürk fotoğrafının plaketlerde olmasını "sömürü" diye tanımlamak gafletinde de bulunmuşlar!..Türk Tabipler Birliği'nin son yıllarda cumhuriyete ve Atatürk'e yönelik olumsuz tavrı bilindiği için İzmir Tabip Odası'nın yol açtığı bu rezalet infial yaratmış..."
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...iz-51251yy.htm

7. Ak-Cihatçılarımız gazaya çıktı kendi mızrakları kendi dötlerine girdi;

Esad ile Saddam'a bunun için saldırdılar!
    ABD Başkanı Trump, işgal edilen Golan Tepelerini İsrail adına tanıyıp kendince tescilleyecekmiş.
    Soruyorum Saddam ile Beşar Esadın güçlü dönemlerinde böyle bir şey gündeme gelebildi mi?
    Görüldüğü gibi Saddam ile Beşara açılan savaş aslında İsraili bölgede dokunulamaz duruma getirmek ve de teolojik ülküsü adınaydı.
    Ve heyhat İsrailin bu projesine başta Türkiye pek çok islam ülkesi omuz verdi. Hem Saddam, hem Beşar Esadı imha operasyonlarında açıktan yer aldılar yalan mı?
    https://www.aydinlik.com.tr/irak-kur...lari-mart-2019

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    NBA’de Houston , San Antonio supors’u 111-105 mağlup ettiği maçta James Harden 61 sayı attı ..

100-94 takim gerideyken 13-2 gibi bir serinin 13 sayısı da Harden’dan geldi
    Bu adam çok ilginç,ancak bu senenin gerçek efsanesi,hatta son birkaç yılında...bir maçta değil her maçta 30+ sayı ile oynuyor,adama faul yaptırıyor diye kızıyorlar,oyunun bug ını bulmuş,bence çok soğukkanlı ve kaliteli bir oyuncu

Sayfa 363/1000 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •