Sayfa 366/672 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Tarman'la ilgili olay nedir? Yeni bir ley karıştırmış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
    Konut stoklarinin eritilmesi amaciyla baslatilan destek ve kampanyadan hisse fiyatini hic etkilenmedi.Dusundurucu bir durum....

3.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Tarman'la ilgili olay nedir? Yeni bir ley karıştırmış
    İ.Tarmandan hiç bir zaman küçük yatırımcıya hayır gelmez. Maalesef borsanın en cimri speği, çaktırmadan takas işlemleri yapıyor, sanıyorum, Uzun vadeci ama malı öldürüp topluyor.
    Son düzenleme : viopandtrade; 08-05-2018 saat: 21:56.

4.  Alıntı Originally Posted by Abram Yazıyı Oku
    Dususun devam edebilecegi kuvetle muhtemel olsada . Dususun nerede sonlanacagini bilemiyorum. Dusun nerede sonlanacagini bana gore teknik duzelene kadar kimse kestiremez.

Not Y.t.d.
    Evt arkadaşlar ayin 25 inde ayin 27 sinde ve nisain 2 sinden buyana hissede dusus trendinin devam ettiğini hissenin dusus egiliminde oldugunu soylediğimde. Bana hakaretler patronun adami vb hakaretler aldım ama ne yazikki hakli cikiyorum. Takaslara gore ucacak kacacak diyenler. Takaslara gore bu hisse ucar biz deneyimli borsaciyiz diyenler . Buyrun bakalim 1.14. Simdi ne diyecekler merak ediyorum.Ben olsam bilmediğim konularda yorumlarima dikka ederdim. Evt arkadaşlar hissemiz ucuz olsada dusus trendini ne yazikki henuz kiramadi. Saygilar.
    Not: al sat tut değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Abram Yazıyı Oku
    Evt arkadaşlar ayin 25 inde ayin 27 sinde ve nisain 2 sinden buyana hissede dusus trendinin devam ettiğini hissenin dusus egiliminde oldugunu soylediğimde. Bana hakaretler patronun adami vb hakaretler aldım ama ne yazikki hakli cikiyorum. Takaslara gore ucacak kacacak diyenler. Takaslara gore bu hisse ucar biz deneyimli borsaciyiz diyenler . Buyrun bakalim 1.14. Simdi ne diyecekler merak ediyorum.Ben olsam bilmediğim konularda yorumlarima dikka ederdim. Evt arkadaşlar hissemiz ucuz olsada dusus trendini ne yazikki henuz kiramadi. Saygilar.
    Not: al sat tut değildir.
    Borsada yıkılan yıkılana. Mahşer yeri gibi kaç gündür. Bu saf yine iyi direndi. Ben 1 lira olmasını beklerdim.

6.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Konut stoklarinin eritilmesi amaciyla baslatilan destek ve kampanyadan hisse fiyatini hic etkilenmedi.Dusundurucu bir durum....
    Ülke bitti gitti. Kur 5 liraya iki gün var. O faiz de inandırıcı değil.
    Ülke 90lara döndü. Düzelmesi zor bu konut işinin.

7.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Borsada yıkılan yıkılana. Mahşer yeri gibi kaç gündür. Bu saf yine iyi direndi. Ben 1 lira olmasını beklerdim.
    Anladiğim kadariyla dussede az dustu raziyim diyorsun. Yanliz su konuda uyarayim tutundu 1 tl yi gormedi die dusunme dusus sonlanmadan nereye kadar dusecegini kimse kestiremez. Piyasa belirler. Yani 1 lirayi gormeyeceginin kesinlikle birgarantisi yoktur. 1 tl yi goredebilir yada daha yukardan biyerden doner bakacagiz. Su anda benim sahsi grusume gore dusus trendi devam etmektedir. Tabi bu benim sahsi dusuncem beni baglar.

Not. Y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
    2 ay gecerli olmak kaydiyla Aciga satisa fren geldi.Biraz nefes aldirir herhalde.

Sayfa 366/672 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •