Sayfa 368/964 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Lavuk (hakaret içermiyor)....

cinali adımızı anmış... Hal hatrını sorduk! Çağrıdan 3/1 almış geçmiş olsun dedik!!! Tırıs tırıs vermişler dedik...

Mapus yattık aylarca bi cigara bile yollamadınız... Senin kapasitene edeyim derler. Anla sen...

İduz bunlar seçerek mi yatırımcı yaptınız!!! Herkese gaz verirseniz olacağı bu...
    Cinali uçun birini aldı sende kıskandın sen ne aldın kınayı yaktın.
    Mensa sana iyi gelmedi seni iyi edecek çok arkadaş var.
    Para geli gider akıl ve sağlığına sahip ol.
    Senin borsa bilgin benimle sidik yarışına gitmene yetmez.
    Senin gittiğin yerden ben çoktan gelmiştim.
    Senin yalakalık yaptıkların sana bir havuç mu başka şeymiş verdiler bilmiyorum ama
    Bedelli ve eş zamanlı sermaye azaltimi yapacak ne gücü ne aklı var.sende yeni gelinin sarıldığı gibi buna sarıldığı.keske böyle birşey yapabilirler dr.tiriska.
    Ayrıca kendi adıma ne hisse pazarların nede al sat derim bunu ispat etmezsen dünyanın en çukur adamının.
    İsteyene özelden portföyünü gönderirim.
    Allah seni bildiği gibi yapsın yinede sağlıklı ol derim

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Cinali uçun birini aldı sende kıskandın sen ne aldın kınayı yaktın.
    Mensa sana iyi gelmedi seni iyi edecek çok arkadaş var.
    Para geli gider akıl ve sağlığına sahip ol.
    Senin borsa bilgin benimle sidik yarışına gitmene yetmez.
    Senin gittiğin yerden ben çoktan gelmiştim.
    Senin yalakalık yaptıkların sana bir havuç mu başka şeymiş verdiler bilmiyorum ama
    Bedelli ve eş zamanlı sermaye azaltimi yapacak ne gücü ne aklı var.sende yeni gelinin sarıldığı gibi buna sarıldığı.keske böyle birşey yapabilirler dr.tiriska.
    Ayrıca kendi adıma ne hisse pazarların nede al sat derim bunu ispat etmezsen dünyanın en çukur adamının.
    İsteyene özelden portföyünü gönderirim.
    Allah seni bildiği gibi yapsın yinede sağlıklı ol derim
    AD abim senide nasıl adam olduğunuda -adam gibi adamsın yani - bilirüz. Sen bunlara aslında kulak asmayacak karekterede sahipsin emme insanı cevab yazmaya zorluyola. Asıl sıkıntı frecel abeminde dediği gibi fesih. Ah fesih vah fesih. Birde dr tirişka valla tuttum bu söylemi on numre 5 yıldız olmuş.

Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    AD abim senide nasıl adam olduğunuda -adam gibi adamsın yani - bilirüz. Sen bunlara aslında kulak asmayacak karekterede sahipsin emme insanı cevab yazmaya zorluyola. Asıl sıkıntı frecel abeminde dediği gibi fesih. Ah fesih vah fesih. Birde dr tirişka valla tuttum bu söylemi on numre 5 yıldız olmuş.
    Teşekkür ederim iyi düşünceleriniz için kendinizi özelden tanitirsan iyi olur

Triskanin birisi aynı anda sermaye azaltımı vede bedelli sermaye artırımını ağzına dolamis başka dolanacak birşey bulsa iyi olurdu.ey bilgi yoksunu şirketin yüzde 28 si halka açık bundan yatırımcı memnun olur çünkü şirkete para girecek şirket düzlüğe çıkaracak bir hamlede.
    Ama Mensa gibi şirket bunu yapabilir çünkü kendisinin imtiyazlı yüzde üç gibi hissesi vardır.
    Tabi tüm bunlar spk.onayina tabidir

5. alman bankası ile ana parada anlaşmaya varıldığı kulislerde dolaşıyor. neti olan var mı?

muhtemelen üçüncü bilançoya kadar netleşir gerçi.

bir an önce çağrı öncesi fiyata gelmesi dileğiyle...
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

6. Bircok kaynaktan banka ile anlasildigi soylenmekle birlikte , resmi kap aciklamasini beklemek en guzeli. Anlasma olsunda nasil olursa olsun. Eger aralik sonuna kadar anlasma kapta ilan edilirse bizim icin daha iyi olur. Soyleki 12 ayliklarda otel ust kullanim haklari bilancoda 150 milyon tl gosterilecek. Satilan arsa ve fabrika ve tekstil makineleri 50 milyon tl civarinda gosterilecek. Tekstil ile ilgili ek bir satis olursa yine bilancoda gosterilecek. 9 aylikta tekstil fabrikasinin satisindan elde edilecek gelir gosterilirse kar yazabilir 9 aylikta. Bununla birlikte banka ile anlasma olursa zaten anlasilan fiyatin durumuna gore bilancolarda kredi maliyeti yuku azalacagindan ben 12 aylikta cok buyuk kar bekliyorum. Ve ozkaynaklarin 300 milyon tl kadar artacagini dusunuyorum. Otel ust kullanim 150 arsa fabrika satisi 100 kredi maliyetinin azalmasindan kaynakli 50 milyon civari ozkaynak duzelmesi toplamda ozkaynaklari 100 milyondan 400 milyona cikartabilir. Akabinde brut takastan cikis ve gozalti pazarindan yani yakin izleme pazarindan cikis. Yani bu baglamda ileriye donuk olarak 12 ayliklar subatta yayinlanacak, subat mart nisan mayis aylari cok cok hareketli gececek. Kasim ayin dayiz. Kasim -aralik sonuna kadar banka haberi ve tekstil fabrika ve arsa ve makinelerin satis haberi, subat ta 12 aylik bilancoda gozle gorulur kar ve ozsermaye artisi , subat mart nisan aylarinda gozalti ve brut takastan cikis. Ve mutlu son e simdi siz bankayla anlastilar diyelim 60 gurustan vereceniz mi? Tabiki hayir... su an hissede kalanlar dava acan buyuk grup. Bu grup hisse fiyati 1 tl nin uzerine cikmadan birakmaz hisselerini. CUNKU ONLAR ANT ICTILER. ONLAR BU KUTSAL YOLDA KAYBETTIKLERI YILLARIN ACISINI CUKARTMAK ICIN YEMIN ETTILER. ONLAR KENDI ARALARINDA YERI GELDI KAVGA ETTILER YERI GELDI BARISTILAR YERI GELDI CATISTILAR. AMA AVUKATIN DEDIGI GIBI kiminle yola ciktiysak aynen devam edecegiz BU SOZU DUYUNCA YEMIN ETTIM BU MUNAFIKLARA UCUZ HISSE YOK. VE ZAMANI GELDI , BAZILARI GELIP BURAYA EFENDILERINDEN ALDIKLARI EMIRLERI YERINE GETIRIYOLAR. HISSEDE YAPILAN BASKIYI ALEYHIMIZE KULLANIYOLAR. HISSEDE MILYON LOTLARLA BASKI YAPILINCA BUNLAR DAMLIYOLAR. ARTIK INSANLARDA BU HISSEYI ALACAK PARA KALMADIGINI BILIYOLAR O YUZDEN SATISA HISSE KOYUYOLAR SIRF PSIKOLOJIYE OYNAMAK ICIN VE USAKLARINI BURAYA GONDERIYOLAR. Dun poktor geldi yarin volboş gelir ertesi gun batıkadam gelir bi baska gun ixirit gelir. Kim gelirse gelsin soylesinler aga babalarina UCUZ HISSE YOK SIZE. Korkmuyoruz gerekirse yine 20 kurus yapin. Gucunuz yetiyorsa 20 kuruslara milyon lot koyun 39 a koyuyon koysana 34 e milyon yot g...tun yiyosa. Yatirim tavsiyesi degildir

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    Olay basit holding hisse geri alımı yapar iş biter..diğer anlatımlar yorumlar hikayeden ibaret..şirketin yönetim kurulu hisse geri alımı yapacak mı yapmıyacak mı? şeffaflıkları kendilerinin olsun su anda ky nin tek isteği şirket yönetiminin dansöz gibi kıvırmayı bırakıp hisse geri alımını acıklaması..söyleyin kıvırmayı bıraksınlar hisse geri alımını acıklasınlar bi zahmet holdingden götürdüklerini geri getirsinler) yok hissede su varmış bu varmış hikaye okumayın hisse geri alımı yapacakmı yapmıyacakmı yönetim..ky icin tümdertlerin devası hisse geri alımı..y.t.d ne kadar ciddiler görelim yönetimi hadi icraat yönetim) hisse geri alımı önce yönetim olarak siz yönettiğiniz holdinge güveninizi gösterip ghisse geri alımı acıklayın ve almaya başlayın her şeyi ky den beklemeyin)..y.t.d hayırlı cumalar...

bunu iyi oku kocum benim hisseleri 0.20 gruş tan almak isteyen adam bunu yazar mı sen şirkete güveniyorsunda şirketin yönetimi şirkete güven miyor mu:?) y.t.d

8. Aha damladi sirasiyla volboș, poktor, ixir , batıkadam

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 368/964 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •