Sayfa 369/1001 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. US 30 Yıllık morkıç faizleri en düşük %7.6. Morkıç. Morkıç. Morkıç.

Sokaçu...

https://fred.stlouisfed.org/series/MORTGAGE30US

https://www.bankrate.com/mortgages/3...ortgage-rates/

2.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku

Grafikteki benzerliğe yorum yapabilecek var mı ?
    Hiç benzerlik yok

Solda %45’lik düşüş var, sağda %10

3. At ortaya bi karışık

4. Ulen şansa yaşıyoruz...

No:42' nin etli ekmeği de iyidir kendi sınıfında haaa!

Kıyas olsun diye benzerini de ekleyelim:

350*4 = 1400 TL

https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Olay üç sene önce evi satan çok bakım istiyor diye sattı sonra pişman oldu zaten 20 dairesi var Total de. Alan da tadilat yapacak oturacak. İyi niyet kurbanı.
    Suriyelide işin tuzu biberi olmuştur, 20 dairesi olan adam bu işleri bilir geçirip geçmiştir karşıya...

Alan herifte salakmış, içinde Suriyeli olmasa bile kir adamacı olan daire baş ağrıtır, evi boşalttır gidelim tapuya demesi lâzımdı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim yan sitedeki arkadaşım damadına ev aldı. Evde Suriyeli oturuyor Suriyeli ev buluncaya kadar müsade istemiş kontrat yapmışlar Suriyeliler bugün yarın ev bulacağım derken iki seneyi geçti bir yıldır mahkemelik muhtemelen kaçak dükkan işletiyor git şikayet et uğraş dedim. Suriyeliler kollaniyor dedi. Adam üç yıldır Suriyeli çıkaracak. Ev damadın tapu da öyle.
    Yeni malik, kiracıyı evden çıkarmak isterse taşınmazı satın aldıktan sonraki 1 ay içinde tahliye amaçlı ihtarname yollaması gerekir. Kiracıya taşınmazı tahliye etmek için 6 aylık süre tanınır. Malikin tahliye davasını açabilmesi için 6 aylık sürenin dolması gerekir.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Noldu şimdi burada ne değişti?

Kur, KKM faizinden fazla artarsa, sadece haftalık repo faizi kadar kısmını ben matbaada basar yollarım, üstünü banka olarak sen verirsin mi, diyor?

Eğer öyleyse, doları fışkırtmanın yan etkisi iyice azaldı diyebilir miyiz? (Kur farkından dolayı para basmanın yarattığı likidite bollaşmasının faizleri baskılaması meselesi?)

Ya da başka bir mevzudan mı bahsediliyor burada?

Noldu yani ne değişti?

https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...e596c1-oHbdbAn

Banka haftalık repo faizinin üstüne çıkmaz bu durumda...ee o zaman dolara geçer millet TL mevduata geçemeyeceğine göre, ya da bu sadece TL KKM ciler için mi? Eğer öyleyse arkadaş bu TL KKM cilerin suçu ne ola ki, KKM başka DDKM başka, yok makası biri yer öbürü yırtar paçayı filan...

KKH, Kur korumalı hesap, hem KKM hem DDKM nin ortak adı mı?

Öyleyse hepsi giriyor.

Haftalık repo faizi %30, %30 un üstüne karışmam diyor. Vade başındaki oran üzerinde mi, vade sonundaki oran üzerinden mi hesap edilecek? Şu an %30, 3 ay sonra %40 olursa?

Ne KKM ymiş arkadaş, her şey çorba oldu.

En iyisi uygulamaya bakmak...

8. Evet, demir çelikler, çimentolar, petrolcülerin sırası, bi de BBHT hisseleri yeşil enerci vayyy...Bademhavayolları SASA Hektaş bankalar gazoz ağacı...

Endeks mühendisliği devamke..

Hangi hisseler sırada bilmiyorsan, basacan ZPX30 a...burada en az bi %10 ekmek olabilir dedim demesine de, -alttan üstten emniyet mesafelerini kırparaktan %10 tabi, yemedi, SPX zamanlaması tırsıttı diyelim ya da...

Bakın bir grafik şettireyim, gizli manalar var içinde

Neresinde olabiliriz ki? Son yapı tamam mı devam mı?

Sana bana göre başka...kitleye göre başka bu işler...kitlenin algısı ne? Ben o rakamlara oranlara TL faize hayatta geçmem, ama ya diğerleri? Kaçta kaçı? Kredi hisse taşıma maliyetleri?

Sayfa 369/1001 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •