Sayfa 375/1003 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Dolarda yükseliş trendi bitti bana göre.extra bir haber akışı olmadıgı sürece Ben kademeli 7.50 maksimum 7.20 yere ineceği kanaatindeyim.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım rbh neden duraklamış olabilir? farkındasınızdır, baz aldığı katılım endeksi şu an da dahil olmak üzere birkaç gündür kat50'den daha güzel yükseliyor? iki gün önceki düşüşü kurtardığından dünkü durumu normal karşıladım ama yüzde 1.07'lik artışa en azından yüzde yarımla da olsa eşlik etmesini beklerdim. anladığım kadarıyla önceki aylardaki atraksiyonu, o dönemdeki doğru hisse seçimlerinin bir yansımasıydı ve her zaman olmayacak bir güzellik yaşandı ve bitti. kpc ile birbirlerine yakın, ama hafif te olsa önde gidiyordu ama ağırlaşma daha da hissedilir olmaya başladı. siz ne dersiniz bu duruma?
    Selamlar sn. Hayrani.

Rbh yakın dönemde, dediğiniz gibi hızlı giden bir kaç hissenin(Karton, Konya vs) ekstra etkisiyle güzel getiri sağladı. Karton'u son dağılımda portföyden çıkardıklarını gördük. Fon büyüklüğü hızlı bir şekilde arttıkça da(2019 yılı fon büyüklüğü ve 2020 ilk 6 aylık fon büyüklüğüne göre kıyas edilince) fona yeni giren likiditeyi yönlendirdikleri hisselerin neticesi duraklamaya neden oldu. Ekstra primlenen hisseleri olmazsa yakın vadede Katılım endeksi paralelinde gidişatına geri dönecektir, yine de uzun vadede Rbh'ın Katılım endeksi getirisi üzerinde getirisi olacağını düşünüyorum. Saygılar

3. Bizdeki yönetimsel saçmalıklardan ve artık geleneksel hale gelen dolar atakları ihtimallerinden dolayı dolar üzerine çok sağlılık değerlendirme yapamıyoruz bence.

fed’in 2020 yılındaki ve muhtemelen 2021’e de sarkacak olan çılgın genişlemesinin bize hiç yansımayacağını düşünmek hata olur.

Twitter aleminde dedikleri gibi, money printer go brrrr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaşlar, bist de işlem gören dolar yada dolar fonu isimleri neydi? anlık almak için.

5.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    arkadaşlar, bist de işlem gören dolar yada dolar fonu isimleri neydi? anlık almak için.
    USDTRF

Altın için, GLDTRF

6.  Alıntı Originally Posted by cakozgur Yazıyı Oku
    USDTRF

Altın için, GLDTRF
    %10 vergisi var

7.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    7,62 den 7,58 e inmesine şelale mi diyorsunuz. Gün içinde aynı yerine gelebilir.
    8,50 lerden bu fiyatları geldi, ilave olarak bugünkü düşüş %, 0, 50 üzerinde...
    bu dolar için çok volatil ve büyük bir rakam.
    döviz fonların doğrudan eksi yazması demek...
    belki 2 haftada kazandırabildiğini bir günde götürecek.

Alıntı Originally Posted by cakozgur Yazıyı Oku
    USDTRF

Altın için, GLDTRF
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    %10 vergisi var
    teşekkürler, ziraatbank ında vardı sanırım

Sayfa 375/1003 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız