Sayfa 375/1015 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Viop LIX

1. Israrla longda bekleyenleri tebrik ediyorum.

Benim şort yapısı bozuldu, 60 (6000 yani) eksi puanla kapattım kısaları. Bundan sonra ancak şort yaptığım yerlere gelir daha da gitme potansiyeli var ya da top çevirir düşüncesiyle..

Orta çizgi takibi devam..

Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bu operasyon çocukları endeksin en adi kağıtlarından olan kozal grubunu niye yukarı aldı, hayırdır haber mi var?

Normalde her zaman olduğu gibi yatırımcının burnundan getirmeye devam etmesi gerekirdi...
    sen onnarı sıkı tut dayı... bende ASELSAN ile TTKOM'dayım

iyi izle

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    sen onnarı sıkı tut dayı... bende ASELSAN ile TTKOM'dayım

iyi izle
    ulen 300,20 thysi şort yazıldım... 300,17 yandı

100 pips gitti yine

goldman saks laportuna rağmen bankaları görüyorsunuz... anlatmıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Goldman olumlu bir rapor göndermedi zaten... Bankalar için ağırlıklı Nötr ve Sat raporu yayınladı. Al dediği 2 tanesini de bu endekste %20 getiri için orta uzun vade almak "bu rapora göre" mantıklı değil.

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Ne olmuş ki
    Bugün değil yarın artar
    Zaten yabancı ve büyük yatırımcı alır bankayı
    Ben 5 yıldır banka alan ky görmedim ….

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Ne olmuş ki
    Bugün değil yarın artar
    Zaten yabancı ve büyük yatırımcı alır bankayı
    Ben 5 yıldır banka alan ky görmedim ….
    Kısa vade herşey olur
    Bankalar 5 yıl için alınmaz zaten. En azından akıllı adam bankaları uzun vade almaz Türkiye de..

8.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Bu operasyon çocukları endeksin en adi kağıtlarından olan kozal grubunu niye yukarı aldı, hayırdır haber mi var?

Normalde her zaman olduğu gibi yatırımcının burnundan getirmeye devam etmesi gerekirdi...
    Koza Altın, İpek Doğal Enerji paylarının alımı için ayrılan fonun yükseltilmesi karar verdi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz Yönetim Kurulu,

Dolaylı İştiraki olduğumuz, Borsa İstanbul'da (BİST) işlem gören İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş. paylarında alım satım yapılması için ayrılan 150.000.000 TL fonun 200.000.000 TL artırılarak, 350.000.000 Türk Lirası'na yükseltilmesine,

Pay alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi hususunda, Yönetim Kurulu Üyesi (CEO) Mahmut Çelik ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Karademir'in yetkilendirilmesine,

Yıldız Pazar'da gerçekleştirilecek olan pay alım satım işlemleri ile ilgili olarak, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) gerekli özel durum açıklamalarının yapılmasına ve Genel Kurul yetkisine sahip olan TMSF Fon Kurulu'nun bilgisine sunulmasına,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1248602
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 375/1015 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •