Sayfa 376/1003 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    8,50 lerden bu fiyatları geldi, ilave olarak bugünkü düşüş %, 0, 50 üzerinde...
    bu dolar için çok volatil ve büyük bir rakam.
    döviz fonların doğrudan eksi yazması demek...
    belki 2 haftada kazandırabildiğini bir günde götürecek.
    zaten 1 haftadır öyleydi. şimdi üstüne bir de kur etkisi var. sela okunacak

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Dolarda yükseliş trendi bitti bana göre.extra bir haber akışı olmadıgı sürece Ben kademeli 7.50 maksimum 7.20 yere ineceği kanaatindeyim.
    beklentimdi yıl sonu için...
    ama bir kaç ay sürecek herhalde...

3.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    zaten 1 haftadır öyleydi. şimdi üstüne bir de kur etkisi var. sela okunacak
    evet azar azar düşüyordu, bugün, belki yarın devamında daha hızlı düşecek...

4.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Merhaba, benden aldı, yatırım hesabı ekstresine baktınız mı vadesiz hesap hareketlerine bakıyorsanız orada görünmüyor.
    Yatırım hesabı ekstresinden baktım. Siz diyince tekrar kontrol ettim , stopaj almadi

5.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Yatırım hesabı ekstresinden baktım. Siz diyince tekrar kontrol ettim , stopaj almadi
    Az önce benim fillerin satışı gerçekleşti Ziraat'te . Benden kesmiş valla. 5-6 yıldır satmadığım için ciddi bir meblağ etmiş bir de . Epey moral bozucu. Portföyü bir buçuk ay geriye attı neredeyse.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Az önce benim fillerin satışı gerçekleşti Ziraat'te . Benden kesmiş valla. 5-6 yıldır satmadığım için ciddi bir meblağ etmiş bir de . Epey moral bozucu. Portföyü bir buçuk ay geriye attı neredeyse.
    Ben ppzleri dün satıp tzl aldım (ziraat ppf) sonra bugün tzl satıp ppz aldım. Bu tzl satisimda kesinti yapmadı. Ama dünkü ppz satisimda kesinti yapmisti

7.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Bende 1 birim Zpk satınca stopaj almadı, sanırım miktar küçük olduğu için. Daha sonra hepsini satınca, bu işlemde stopaj aldı. Bugün yeni aldıklarımı belki satsam, artık almaz. Ben halen altın fonlarını merak ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Ben ppzleri dün satıp tzl aldım (ziraat ppf) sonra bugün tzl satıp ppz aldım. Bu tzl satisimda kesinti yapmadı. Ama dünkü ppz satisimda kesinti yapmisti
    Ha tamam hocam eski olan ppz idi, onda kesinti yaptı yani, dogru mu ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 376/1003 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •