Sayfa 376/999 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Bizim şuan ki maliye bakanlığı sistemi ile başarıya ulaşmamız imkansız. İstediğin vergiyi kaçır AB de kaçırdığın verginin 3-5 katlarını öderken bizde %10-20 si ile ulaşırsın. Bir diğeri bir çok işletme şirket faaliyet alanı olarak üç tane dal seçiyor. En basitinden restoran, büfe, kafe, pastane vb kestiği fişte ekmek ve su kesiyor KDV %1 ile. Eskiden vergi iadesi vardı onu geri getirmek lazım herkes fişini alsın ödediği KDV yi takip etsin.

2. Çevremdekilere ekonomik beklentilerimi söylüyorum 3-5 dakika sonra yeter içimi kararttın diyorlar. Beklentilerim hep tuttu. Fanatik akp li eski patronum bile aradı çok haklıymışsın dedi.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizim şuan ki maliye bakanlığı sistemi ile başarıya ulaşmamız imkansız. İstediğin vergiyi kaçır AB de kaçırdığın verginin 3-5 katlarını öderken bizde %10-20 si ile ulaşırsın. Bir diğeri bir çok işletme şirket faaliyet alanı olarak üç tane dal seçiyor. En basitinden restoran, büfe, kafe, pastane vb kestiği fişte ekmek ve su kesiyor KDV %1 ile. Eskiden vergi iadesi vardı onu geri getirmek lazım herkes fişini alsın ödediği KDV yi takip etsin.
    Açık o kadar devasa ki bunlar yaraya pansuman bile olmaz. Çok radikal işler yapmak lazım. Devletin tek yaptığı para basmak ve vergi yaratıp insanların tepesine binmek. Dış kaynak sıfır. Acilen ülke yönetimi değişecek. Dış kaynağın önü açılır zaten. Hemen arkasından bu hırsızların çaldıklarının hırsızlardan geri almak..

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eğer şimşek tavizsiz giderse en nihayetinde alacağımız asgari ücretin 1/ 3 ü.
    İngiliz Memed tavizsiz gidemeyecek, çünkü kendisi gidecek.

Sırma saçlıdan Reyisin ümidi, Londra bankerlerinden para bulacağıydı, peki bulabildi mi kocaman bir HAYIR Reyis para bulamayan herifi ne yapsın, üstelik oy da kaybettiriyor çok yakında kovalar.

Şimdiden Süreyya Serdengeçtinin ismi, maliye bakanı olarak konuşuluyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İngiliz Memed tavizsiz gidemeyecek, çünkü kendisi gidecek.

Sırma saçlıdan Reyisin ümidi, Londra bankerlerinden para bulacağıydı, peki bulabildi mi kocaman bir HAYIR Reyis para bulamayan herifi ne yapsın, üstelik oy da kaybettiriyor çok yakında kovalar.

Şimdiden Süreyya Serdengeçtinin ismi, maliye bakanı olarak konuşuluyor.
    Aynen katılıyorum. Sanırım herkesin beklediği o devalüasyon da o maliye bakanı değişim esnasında yaşanır.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Açık o kadar devasa ki bunlar yaraya pansuman bile olmaz. Çok radikal işler yapmak lazım. Devletin tek yaptığı para basmak ve vergi yaratıp insanların tepesine binmek. Dış kaynak sıfır. Acilen ülke yönetimi değişecek. Dış kaynağın önü açılır zaten. Hemen arkasından bu hırsızların çaldıklarının hırsızlardan geri almak..

Aynen öyle, Kılıçtaroğlu dış kaynak için korkunç bir para teleffuz etti yüzlerce milyar dolar, kimse inanmadı.

Halbuki ben emindim bu paraların gelebileceğine, bu gün biraz güven duyulan birisi gelsin, para akar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Ben ya da sen hırsız olsam 4 sene beygirin küçüğü gibi bekleyip gelin benim çaldıklarıma çökün demem. Bundan sonra en büyük kaçak bunlardan olur. Fareler bir bir kaçacak. Ha RTE bugüne kadar siz yediniz pamuk eller ve benim için cebe der yandaşa çökerse o başka. Ayrıca bu sistemin tek avantajı hırsız ve yoksuza yarıyor. Cezaevine girmek için canını dişine taksa yine giremiyor.

Para bulunabilecek bir kaç arap ülkesi vardı onlarda bitti, kaynak ne kaldı dıjjj güçler hadi git bakalım 5 para veriyorlar mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 376/999 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •