Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 378/1014 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Amerika yerine Turkiyeyi kotulesem alkislarsin ama
    Mesele kötülemek değil. Objektif olamamak. Söylediklerinin biribirini tutmaması.
    Yaptığın ile söylediğinin uyuşmaması.
    Kısaca milletle kafa bulman.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu Ahmet'in sonundaki "g", Gümüş'ün g'si olabilir mi?

3. Hükümete yakın anket şirketi Halifeliği sordu
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...i-sordu/193369

Merak eden olursa okusun nasıl olsa başlığa tüy dikildi.!!

4. Başlığın amacına dönersek

Elimde bir miktar para var. Ev almak istiyorum. Bugünkü koşullarda kredi çekip almak mı daha mantıklı yoksa aynı eve kiraya çıkmak mı. Kredi oranı, ev bedeli artış oranı, kira artış oranı gibi girdileri girerek hangisinin X sürede karlı olacağını hesaplayan program Excel veya bir web sitesi biliyor musunuz

Teşekkürler

SM-A500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by yyeemm Yazıyı Oku
    Başlığın amacına dönersek

Elimde bir miktar para var. Ev almak istiyorum. Bugünkü koşullarda kredi çekip almak mı daha mantıklı yoksa aynı eve kiraya çıkmak mı. Kredi oranı, ev bedeli artış oranı, kira artış oranı gibi girdileri girerek hangisinin X sürede karlı olacağını hesaplayan program Excel veya bir web sitesi biliyor musunuz

Teşekkürler

SM-A500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evler boş kalıyor! Konutta amorti süresi 30 yıla çıktı
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...a-cikti/194791

Önümüzdeki yıllarda faizin artacağını düşünüyorsanız kiracı kalın fakat faizin düşeceğine inanıyorsanız mantıklı kira çarpanı olmak kaydıyla evsahibi olun.Kilit soru faizin yönü ne olacak ?

Kanal İstanbul Kanal Bizans mı?
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...zans-mi/194957

Rant hesabı olmasa böyle saçma bir proje ortaya atılmazdı sanırım.Yandaşların güzel yorumlarını bekliyorum.
    Son düzenleme : memorex; 12-08-2017 saat: 15:34.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Mesele kötülemek değil. Objektif olamamak. Söylediklerinin biribirini tutmaması.
    Yaptığın ile söylediğinin uyuşmaması.
    Kısaca milletle kafa bulman.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sana oyle geliyor

sanki yalan soyleyince cebime para koyuyorlar sanki bundan para kazaniyormusum bir menfaatim varmis gibi konusuyorsun

biz ne goruyorsak onu yaziyoruz

Ama suna eminim. Turkiyeyi kotulesem herkes alkislar beni

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    At izi it izine karıştı,biz diyoruz ki mantıklı ol,eğer dediğin gibi ABD de yaşıyorsan ve burayı seviyorsan gel buraya,bak biz seviyoruz ve buradayız,yok öyle ayranım dökülmesin,mabadımada bir şey olmasınöyle klavye başı vatanseverlik olmaz,vatanı seviyorsan gelir burada en sarp en ulaşılmaz yerlerine hizmet götürürsün bilgini paylaşırsın,anlarız senin vatan sevgini,öyle 20 gün İzmir Özdere de piknik tüple vatan sevilmez,ayrıca beyefendi siz de yanlış anlamışsınız biz mantıksızlığa karşıyız,doğrudur,arkadaş Keçiören de değil ABD de yaşıyordur,gel burada sev vatanı,burada kötüle ABD yi diyoruz,adam emlağını bile ABD den almayı düşünüyor sizde oradaki tek cümleden destan yazıyorsunuz tebrikler...
    bir insan vatanini cok sevip asik olup sonrada gidip yatirimini getirisi yuksek diye Malezyada yapamazmi?

sizin egitiminizi sormayacagim ben biliyorum zaten

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Türkiye'yi kötülemenin anlamı yok ki biz zaten yaşıyoruz. Mesela bana Türkiye'de trafik çok güzel bir de amerikayı gör desen ben Türkiyede iyi olduğuna mı inanacam ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Turkiyede trafik cok guzeldi Istanbul Ankara disinda

Ama simdi radarlar cikti yok elektronik hiz olcen aletler cikti ki bunlar Amerikada ben hic gormedim

Zaten hayatta 3 zevkim vardi birincisini bosver ikincisi hizli araba kullanmak. 3. su de yemek. Artik hiz yapmak imkansiz TR de. Bir de et sebze ve meyve kalitesinde korkunc dusus var ulkede

Bana neler oluyor anlamiyorum. Bu kadar sevdigim ulkemden soguttular ya

Sayfa 378/1014 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •