Sayfa 380/1024 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    TC üretme algoritması ile alıyordum oran almak istediğimde

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Bunu bende kullanıyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Modelci65 Yazıyı Oku
    Bunu siz mi yaptınız banka mı önerdi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Internet bankasina girince onerdi ve birkac adimda hesabi aktive etti sistem.

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    3 -4 tl değil mi benim imzaladığım sözleşmede öyle yazıyordu diye hatırlıyorum eft ücreti

büyük miktarlarda eft netten olmuyor. şubeden mt yazılı talimatla yapıyor. bana hiçbir zaman eft muafiyeti yapmadılar ama maksimum 50 TL civarı rakamlar aldılar.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    büyük miktarlarda eft netten olmuyor. şubeden mt yazılı talimatla yapıyor. bana hiçbir zaman eft muafiyeti yapmadılar ama maksimum 50 TL civarı rakamlar aldılar.
    Burgan için 500.000 tl limite kadar internetten eft yapabilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by scobanx Yazıyı Oku
    Internet bankasina girince onerdi ve birkac adimda hesabi aktive etti sistem.
    E Turuncuya hoşgeldinize girişi onbeş gün önce bir arkadaşın arayışı ve talebi üzerine adım adım anlattım... (tabiki önce internet, sonra sözleşme için MT.)

6.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    İnternet şubeden zaten 3tl olması lazım, 50tl nereden çıktı Julia abla?
    yazılı talimat şubeden ödediğim para.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Valla iyi müşteri bile olmak yetmiyor bazen, illa bir Eft ücreti geçiyorlar az veya çok. Geçenlerde bir mesaj geldi , postaneden ödenecek telefon faturalarından artık 1 Tl yerine 2.5 Tl masraf alınacak diye. Demem o ki üç kuruşluk telefon faturası ödemek için 2.5 Tl masraf ödenen memlekette binlerce lira Tl`nin eft sinde 50 Tl masraflara artık alışmamız gerekecek.
    ing günlük hesap'ta masraf ödemezsiniz yanlız kredi kartı alırsanız kart ücreti alırlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Riskleri kabul ediyorsunuz ,

Hesabı boşaltırlarsa sorumluluk bende diye imzanız oluyor

Dolandırılma vs falan

Defter olmaz sanırım çünkü günlük işliyor ansiklopedi Laz'ım onun için

saka yaptınız degıl mı saka olmali zaten.

Sayfa 380/1024 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •