Sayfa 382/634 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Üfürmeye şişirmeye devam...
    Spekinin nefesi çok güçlü imiş!

2. 6 taban yaparken ortada olmayanlar ilk tavanda karalamaya başlamışlar.
    Hem de böyle güzel bir bilanço gününde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    182 lot satıcı ile tavanız 7311 lot tavanda alıcımız var hayırlı olsun...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bugün topiğimize gelecek töt laleleri lütfen bu yazıyı okuyunuz.! 6 tane taban gördük ve hergün sişzler gibi uyarı yaptıgını zanneden lalelere kapak denılebılecek laflar söyledik. yazı yazıp topuk yapıp gitmeyin BURADAKİ HERKES KAĞIDIN HÇOGU BİLGİSİNİ BİLMEKTEDİR UMARIM SİZDE OKUMANIZ YAZMANIZ VARSA ÖGRENMEK İÇİN GAYRET GÖSTEREBİLİRSİNİZ. BU KAĞIDIN HALKA AÇIKLIĞI %0.51 ÇOK CANLAR YAKIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Ben biseyi merak ediyorum spk nın baska getıreceği tedbir kaldı mı. Yoksa yapacak bir şeyi kalmadı mı acaba .

6. demek istediğim her şey boş piyasa ne derse o oluyor. piyasa da beklenti hala gerçekleşmediği için yola devam bence ytd.

Tedbir hikaye gitti mi gidiyor hatta emir silme aşağı düzeltme vs de gelsin daha iyi olur günlükçü gelmez ki ben anlık bile alır satarım ilk defa bir tahtada beklicem
     Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Ben biseyi merak ediyorum spk nın baska getıreceği tedbir kaldı mı. Yoksa yapacak bir şeyi kalmadı mı acaba .
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8.  Alıntı Originally Posted by sasa500 Yazıyı Oku
    bugün topiğimize gelecek töt laleleri lütfen bu yazıyı okuyunuz.! 6 tane taban gördük ve hergün sişzler gibi uyarı yaptıgını zanneden lalelere kapak denılebılecek laflar söyledik. Yazı yazıp topuk yapıp gitmeyin buradaki herkes kağıdın hçogu bilgisini bilmektedir umarım sizde okumanız yazmanız varsa ögrenmek için gayret gösterebilirsiniz. Bu kağıdın halka açıklığı %0.51 çok canlar yakıyooooooooooooooooooo
    mustafa kemal atatürk'ün bir sözü vardı aklıma geldi.

Geldikleri gibi giderler.

Sayfa 382/634 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •