Sayfa 384/681 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 5445 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. bende buradayım. her düştüğünde ağlayacaksanız gidin vadeliye yatırın. ne işiniz var borsada. sanki şirket battı. dibi 1,30 tepesi 15 tl. sanki 10 tl olmuşta düşüyor gibi konuşuyorsunuz. zamanı olmayan borsaya girmesin batarsınız.

2. Hadi bakalım yeni hafta yeni heyecan
    31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz? adlı anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim
    Çok ilginç sonuçlar var...
    Oy sayımız da baya arttı hani....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...27#post3252127

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. 2-3 yıldır ortalama 4 milyon civarında olan genel yönetim giderleri nedense bir anda 8 milyona çıkmış...yurt dışı fabrikalarından kaynaklı diyorum...ihracat yapan şirkette döviz açık pozisyonu oluşmuş bunu açıklayabilecek var mı neden böyle olmuş....

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    2-3 yıldır ortalama 4 milyon civarında olan genel yönetim giderleri nedense bir anda 8 milyona çıkmış...yurt dışı fabrikalarından kaynaklı diyorum...ihracat yapan şirkette döviz açık pozisyonu oluşmuş bunu açıklayabilecek var mı neden böyle olmuş....
    kardeşim genel yönetim gideri, şirketler tarafından en çok ve en kolay oynanan kalemlerden biridir. kar düşük çıksın dersen yüksek gösterirsin. döviz açığı eğer hammaddeyi dışarıdan tem’in ediyorsa olabilir stoklara bakmak lazım hammadde stoğu fazlaysa para hammaddeye gömülmüş demektir. bir ihtimalde yurtdışı şirket giderleri dövizle yapılacağından olabilir veya dövizle yurtdışında varlık alımı yapılmış olabilir. iyice inceleyemedim
    bilançoyu haftasonu bakacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    kardeşim genel yönetim gideri, şirketler tarafından en çok ve en kolay oynanan kalemlerden biridir. kar düşük çıksın dersen yüksek gösterirsin. döviz açığı eğer hammaddeyi dışarıdan tem’in ediyorsa olabilir stoklara bakmak lazım hammadde stoğu fazlaysa para hammaddeye gömülmüş demektir. bir ihtimalde yurtdışı şirket giderleri dövizle yapılacağından olabilir veya dövizle yurtdışında varlık alımı yapılmış olabilir. iyice inceleyemedim
    bilançoyu haftasonu bakacağım.
    incele istersen bir faydan dokunsun laf kalabalığı olmasın forumda....performansı değerlendirelim...genel yönetim gideri kısmı ucu açık bir kalem ve çok yüksek...

6. grafikte atarım. hisse ağlayarak takip edilmez. desteği ve direnci beklersin. ben daha önce dediğim gibi ov-uv çiyim allah’a şükür hiç ağlamadım. kvde uçan hisseler zamanında kimlerin anasını ağlatmıştır allah bilir. her hissenin bir zamanı var. Sabır anahtar kelimedir. Neyse herkese iyi geceler.

7.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    grafikte atarım. hisse ağlayarak takip edilmez. desteği ve direnci beklersin. ben daha önce dediğim gibi ov-uv çiyim allah’a şükür hiç ağlamadım. kvde uçan hisseler zamanında kimlerin anasını ağlatmıştır allah bilir. her hissenin bir zamanı var. Sabır anahtar kelimedir. Neyse herkese iyi geceler.
    bu hissede grafik fala bakmak gibidir...bilançoyu tartışmak daha mantıklı....yurt dışında fabrikaların performansını tartışmak daha mantıklı....bu hisse spekülatif bir hisse isteseler zarar yazsada tavan tavan çektirirler....grafik analizi bu hissede bence çok itibar edilecek şey değil....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu hissede grafik fala bakmak gibidir...bilançoyu tartışmak daha mantıklı....yurt dışında fabrikaların performansını tartışmak daha mantıklı....bu hisse spekülatif bir hisse isteseler zarar yazsada tavan tavan çektirirler....grafik analizi bu hissede bence çok itibar edilecek şey değil....
    speğin malı topladığını nasıl anlarsın grafikten. örnek ihlaslara bak bu yılın hisseleri olabilirler. neyse kimi temel kimi tekniğe bakar. ben tekniğe bakarım. hayırlısı diyelim.

Sayfa 384/681 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •