Sayfa 386/486 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

2. İstediğin kadar kafasını sık, tut, bağla. Elninde sonunda yukarı patlayacak.

3.  Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    İstediğin kadar kafasını sık, tut, bağla. Elninde sonunda yukarı patlayacak.
    Sn ömer hala tutuyorlar sıkıyorlar,
    Bugün bile baktım primli hisselere giden hisseler kopmuş gidiyor hala çok örnek var ama tek örmek vereyim sanko

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Sn ömer hala tutuyorlar sıkıyorlar,
    Bugün bile baktım primli hisselere giden hisseler kopmuş gidiyor hala çok örnek var ama tek örmek vereyim sanko

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O patlamanin başlangıcı inş bugün olur sayın toibek bekliyoruz aylardır. Ne hisseler uçtu usak neden gitmesin yukarı doğru.

5. Ölü numarasına devam. Çok manyak yukari patlayacak.

6. Kademeler bomboş. Mal satan yok ...ikimi alırsın ortbu cocuu sp

7. Sn ömer çıkan endeksde çıkmadı,
    Satış gelince hemen boş kademelere verildi,
    Tahta sahibi ,tahtayı yapanlar,artış gösteren ve deartmaya devam eden hisseler gibi değil maalesef,
    Çok ciddi hisse toplandı,ama hisse toplanmayan hisseler kadar gidemiyor,buda bizim şansımız,
    Malı toplayan malın altındada durmuyor ,yukarı sürceğine ,altda da durmuyor,
    Elin adamı hissesini uçuruyor hemde nasıl,usakda ise gitsemmi acaba modunda.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. Forumunda kimsenin olmadığı hemde spekülatif hisse,neden trendini devam ettirmez emsal hisseler gibi çözemedim ben,
    Dünyanın malı alındı altlarda destek yok,en ıfak satışda bozulcak kıvamda ama bakıyorlar sadece tahtacılaf işginç

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 386/486 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •