Sayfa 389/964 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sayın VOLBOR eyvallah, bunu diğer yakın izleme pazarında ki hisselerle de paylaşmanızı dileriz... Geçen paylaştığınızda başınıza gelenleri unutmayın ama...

Bilmiyorum şirketin KAP açıklamalarını takip ediyor musunuz?? En son yurt dışındaydınız kaçırmış olabilirsiniz bir bakın istiyorsanız...

Neyse görüşünüze saygı duyuyorum. En azından en başından beri aynı şeyleri söylüyorsunuz, kıvırmanız, çarpıtmanız yok... Duruşunuz aynı, en azından saygı çerçevesinde tartışabiliyorsunuz... Onun için eleştirinize, düşüncelerinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Sayin volbor gecenlerde yazdimm fakat silinmiş yine yaziyorummm bu kezban göz altindan cikacakkk aha bende buraya yaziyirummmm isalalh silmezlerse bu yazi yi burada kalacakkk dirr peki gercekten kezban goź altindan cikarsaaaa senin yuzunden hissesini satan arkadaslar var gercekten vicdan azabi cekecekmisinnn merak ediyorummmmm ayrica senin kezbanda bir zamanlar calistihinida biliyorummm kezbanin bu durumlara dusmesinde seninde rolun varmi nede olsa s.s nin elinden su icitinizzzz yoksa ben zamaninda herkesi uyardim mi diyeceksinizzz

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Fesih davasına devam edilmeliydi

Fesih davasında sonuca ulaşmak önemli bir kozdu.

Dava yatırımcılar lehine sonuçlanmadı ilke yatırımcı ayrılma hakı bu kullanacak diye bir şey yok, şşrjette gerekenlerin yapılmadı için blr pazarlık kozu olabilirdi ve patron gerekeni yaparsa ayrılma hakkından feragat edilirdi.

Ayrılca sonuç yatırımcı yatırımcı lehine sonuçlansa zaten hisse fiyatını ayrılma hakkı fiyatı üzerine taşırlardı sanırım.

Fesih davasının şşrketin faliyetlerini veya finansal girişimlerini kısıtlaması söz konusu değil, bu konudada hikaye anlatılıyor. Şirket elindeki GM lerin çeyreğini satsa finansal borç kalmaz, ayrılmak isteyenlerin parasını ödeyebilir ve ve yüksek özsermaye kalır, bu özermaye ile şirket kredibilite yükselir. Yani kaynaklardan üretikecek nakitle her türlü yükümlülükler ödenmesiyke şşrketin kalan varlıkları krebiliteyi her zaman yüksek tutmaya yeter.

Gidiip bu iddialarını civcivlere anlattsınlar, onlara yedirirler ancak ss oyunlarından sonra zt oyunları sahneye koyulmaya başlandı
    Sayın 1 prometheus, fesih davasını geri çektik 4-5 aylığına iyi bir gelişme olmazsa yine açarız... Sizi de aramızda görmek isteriz. Burada yazmakla sonuç alınmayacağını biliyorsunuz...

Fesih davasını ne kadar zamanda sonuçlanacağını düşünüyorsunuz??

Fesih davası şirketi hiç bir şekilde etkilemez görüşünüzü nasıl edindiniz?? Bir bankacıya ya da avukata danıştınız mı?

Bütün varlıklar üzerinde ipotek varken mallar nasıl satılacak hadi satıldı diyelim ipoteği kaldıran banka bu parayı istemeyecek mi??

Bence de atıl gm ler satılmalı bir ikisi zaten satıldı... Ancak dediğim gibi hocam siz sadece yazıyorsunuz biz yaşıyoruz... Sorunda buradan kaynaklanıyor galiba... Yani biz davalara giriyoruz, şirketin icradan satılan otellerin bütün ihalelerine temsilciler gönderdik, kurumlarla görüşüyoruz... Keşke yazdığınız kadar basit olsa...

Onun için eğer ki dediğimiz süre içerisinde olumlu bir şey görmezsek sizi de açacağımız davalarda görmek isteriz. O zaman mahkemelere gider istediğinizi söylersiniz bunu hem hakimler hem şirket duyar...

4. Eğer ki hak peşinde koşarken şirketin boğazını sıkıp nefes aldırmazsan Sayın VOLBOR haklı çıkar...

Bakın memsa örneğine her yerde yazdılar gk bütün maddelere hayır oyu verin kabul etmeyin diye... Denetçiyi onaylamayın diye bas bas bağırdılar. Biz de dedik ki denetçiyi onaylamazsanız şirket bilançoyu gönderemez tahtanız kapanır dedik...

Yani hakkını ara ama kendine zarar verecek işleri yapma dedik...

Bu da biraz ona benziyor aslında... Şirketi nefessiz bırakmaktansa azıcıkta olsa nefes almasını sağlamaktır...

Bir de şunu anlamıyorum. Hepimiz yatırımcıyız. Bir şirkete yatırım yapıyoruz. Evet eğer ki şirket yönetimi art niyetli işler yapıyorsa hepimiz şikayet mekanizmalarını ve ya hukuk kurallarını uygulayıp hakkımızı arıyoruz. Ama borsada yatırım yaptığımız şirketler bizim düşmanımız değil...

Yani şirket bizim düşmanımız değil, ama eski yönetim art niyetliydi yeni yönetimi şimdilik tam bilmiyoruz ha aralarında bir iki kişilik değişiklik oldu. Bakacağız biz de iyimser olmak istiyoruz.

Şu ana kadar yaptıkları ve şeffaflığı olumlu gibi ama ben hala yönetime karşı nötr durumdayım. Ama şirkete de düşman değilim...

Böyle bir rahatsız görüş olabilir mi?? Yatırım yaptığın şirketi düşman gibi görebilir misin o zaman yatırım yapmayacaksın...

Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Sayin volbor gecenlerde yazdimm fakat silinmiş yine yaziyorummm bu kezban göz altindan cikacakkk aha bende buraya yaziyirummmm isalalh silmezlerse bu yazi yi burada kalacakkk dirr peki gercekten kezban goź altindan cikarsaaaa senin yuzunden hissesini satan arkadaslar var gercekten vicdan azabi cekecekmisinnn merak ediyorummmmm ayrica senin kezbanda bir zamanlar calistihinida biliyorummm kezbanin bu durumlara dusmesinde seninde rolun varmi nede olsa s.s nin elinden su icitinizzzz yoksa ben zamaninda herkesi uyardim mi diyeceksinizzz
    çıkmasını çocuklarımızmı yoksa torunlarımızmı görecek
    senin sözünlede 50 lerde hisse alanların vebali ne olacak
    geri çekme kararına ait mahkeme kararı kapta yayınlanması sunumunu içinize sindirebildinizmi

hani davayı geri çekmeyenlere vekalet ücreti gelecekti ne oldu biz ne dedik ne oldu
    avukatınız ne diyordu davayı geri çekmezseniz vekalet ücreti ödersiniz diyerek dilekçe istemek ayıbı kime ait

7. Sayin cinali yine carpitiyorsunuz... Sirket avukatlari tum davacilardan masraf ve vekalet ucreti istemiyoruz ve geri cekilmeyi kabul ediyoruz demeseydi... Yani geri cekilenlerden dava masrafi ve vekalet ucreti istemiyoruz digerlerinden istiyoruz da diyebilirdi...

Ifa davalarini bir inceleyin arkadaslar hala ugrasiyor suradan bile pay cikartiyorsunuz...

Gozalti ile ilgili kap ta sirket aciklamasi var takipcisi olacagiz, takipcisi olun hocam...

Yani sirketin yaptigi veya yapamadigi herseyden bizi meshul tutmaniz enteresan...

Yani grupta 160 davacinin %90 i davayi geri cekelim derken ki gruptan aylarca once ayrilmaniza ragmen %90 kisinin size uymasini beklemeniz bencillik degil midir??

Uymadiklari icinde burada olur olmaz seyler yazmaniz yok dava tam karar asamasindaydi filan yakisir mi???

Yani siz 9 kisininin kararini yok sayip 1 kisiye uyulmasini istiyorsunuz... Bu olmayinca da sirf gruba zarar vermek icin ki aylar once ciktiniz buradan yazilar yaziyorsunuz...

Biz bizi arayan her gruptasimiza hem gruptan hem telefonla bilgiler verdik...

Ve %90 i bu ise evet dedi... %10 un icindede yurt disinda veya dilekce verip geri cekilme yapamayacak durumda arkadaslarimizda var...

Elestiriye acigiz ama carpitmalara degil...lutfen

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Sayın VOLBOR eyvallah, bunu diğer yakın izleme pazarında ki hisselerle de paylaşmanızı dileriz... Geçen paylaştığınızda başınıza gelenleri unutmayın ama...

Bilmiyorum şirketin KAP açıklamalarını takip ediyor musunuz?? En son yurt dışındaydınız kaçırmış olabilirsiniz bir bakın istiyorsanız...

Neyse görüşünüze saygı duyuyorum. En azından en başından beri aynı şeyleri söylüyorsunuz, kıvırmanız, çarpıtmanız yok... Duruşunuz aynı, en azından saygı çerçevesinde tartışabiliyorsunuz... Onun için eleştirinize, düşüncelerinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum...
    Sn frecell1998

inanın çabalarınızın doğru çıkmasını sonuç almanızı ve bu ss avanesi ailenin
    ky nin cebinden yürüttüklerini sonuna kadar ödemesini en az sizin kadar
    istediğimi bildiğinize inanıyorum
    AMA
    yaşadığım borsa tecrübeleri aynı yönde değil
    Diğer topikler mevzuu na gelince
    geçen sefer sadece buradaki arkadaşlar kırılmasın diye yazdım
    başıma birşey gelmedi hazımsız bir arkadaş tüm o topiklere benzer bir yazı yazdı
    hazmeder muhakkak birgün
    bana sorun değil

KAP açıklamalarını tek tek ve en az 3 er kez okudum
    olumlu gelişmeler olduğunu da yazdım
    ama yetmez daha çok yol var
    yine de ky nin yararına bir sonuç çıkması tek dileğimdir

Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Sayin volbor gecenlerde yazdimm fakat silinmiş yine yaziyorummm bu kezban göz altindan cikacakkk aha bende buraya yaziyirummmm isalalh silmezlerse bu yazi yi burada kalacakkk dirr peki gercekten kezban goź altindan cikarsaaaa senin yuzunden hissesini satan arkadaslar var gercekten vicdan azabi cekecekmisinnn merak ediyorummmmm ayrica senin kezbanda bir zamanlar calistihinida biliyorummm kezbanin bu durumlara dusmesinde seninde rolun varmi nede olsa s.s nin elinden su icitinizzzz yoksa ben zamaninda herkesi uyardim mi diyeceksinizzz

sn iduz
    size şöyle bir şey söyleyeyim ama alınmayın
    ''BİR HALT BİLDİĞİNİZ YOK'' sadece ''BİLİYORMUŞ TAKLİDİ YAPIYORSUNUZ''

senin kezbanda bir zamanlar calistihinida biliyorummm kezbanin bu durumlara dusmesinde seninde rolun varmi nede olsa s.s nin elinden su icitinizzzz

bu iddianızı ispatlayacak en ufak delil de sizin tüm KEZBN larınıza lot başına 10 tl ödemez isem NAMERT im
    ama ispat edemezseniz
    burada YANILMIŞIM ÖZÜR DİLERİM diye yazmaz iseniz de
    ALLAH SİZE UYGUN CEZANIZI VERSİN
    dilerim
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Sayfa 389/964 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •