Sayfa 39/822 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 6569 madde; 305 - 312 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    çıkışın başladığı yer olan 1.2x-1.3x lara yolculuku yapıyor gibi kademeli olarak. oralara yakın gelirse kademeleri olarak full dalarım, o zamana kadar Turgutlu daki fabrikanın imar durumu da sonuçlanmamış olur. üzerine imar değişiklik haberini yapıştırarak tekrar 2.xx+ üzerine atarak iyi bir kar bırakır gibi duruyor. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    benim bildigim arsa haberi artik duyuldu . manisa ve izmirde tukasi yakindan takip eden buyuk kucuk yatirimcilar var. bu saatten sonra 1. 90 nin altina duserse spek cok fazla hisse kaptirir. Y T D ...

burada kimse yok sanırım. hedef nedir bu hisse için. yakın takibinde olan birisi var mı?

3. herkes arsa haberini bekliyor... hedef olarak ilk nokta 2,30.. daha sonra beklenecek olan arsa parasının nasıl değerlendirileceğidir, bu da biraz zaman alır.. bence bu hisseye girecekseniz 1 yıllık bir plan yapın ve 1 yıl boyunca ihtiyacınız olmayacak ve unutacağınız bir para ile girin. çünkü bu tür arsa satışı ve değerlendirmesi haberleri ile yükselen hisseler çok inip çıkar ve nereye gideceğini sadece tahta sahibi bilir... YTD

4.  Alıntı Originally Posted by demre.emir Yazıyı Oku
    herkes arsa haberini bekliyor... hedef olarak ilk nokta 2,30.. daha sonra beklenecek olan arsa parasının nasıl değerlendirileceğidir, bu da biraz zaman alır.. bence bu hisseye girecekseniz 1 yıllık bir plan yapın ve 1 yıl boyunca ihtiyacınız olmayacak ve unutacağınız bir para ile girin. çünkü bu tür arsa satışı ve değerlendirmesi haberleri ile yükselen hisseler çok inip çıkar ve nereye gideceğini sadece tahta sahibi bilir... YTD
    Size katılıyorum ama hedefledigimiz o yüksek fiyatlara uzun değil de orta vadede geleceğini düşünüyorum.
    Ytd

Sayfa 39/822 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •