Sayfa 391/650 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sen çok dolu konuştun bugüne kadar bak sana terbiyesizce yazmadım boşda yazmadım anladınmı beni! Rakamları doğru kullan ve asıl sen boş boş bilgiler ile kaplama burayı battımı egona yazılarım birdaha da yazma boş boş bana! yallah! İnsanları yanlış yönlendirme kıllık yapma

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ayıpettın . Yazıklar olsun ve ..........

3.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    sn emekli yine öğretici olduk rakamları verdik! kusuruma bakmayınız beğendiğiniz sn hayek e rakamlar üzerinden öğretici olunca size batmış olabilir! yukarıda rakamlar! Sizede tavsiyem kendinizi geliştirin borsadada tavan taban marjını bilmiyorsanız yatırım yapmayınız! Kırıcı ise bu cümle kırıcı olsun KABATASLAK DEMEK İSTEDİM DİYE BİR CÜMLE YOK! hatta bence sizde aşırı ağlak zırlak günlerce buraya yazdınız sizede ben dahil bu topikde bir çok kişi katlandı! Ama görüyorumki rakamlar konusunda hala kendinizi geliştirme bağlamında bir çabanızı göremiyorum öğretici ve gerçek rakamlar ile ilgili yazıma rağmen teşekkür edeceğinize!kARDEŞ DAHA ÇOK AĞLARSIN BU GİDİŞLE! Kendimizi geliştirelim araştıralım ! Ssdece patronlara yazmak ile veryansın etmek ile olmaz bu işler!Ha algı yaratma sn hayek e suçlamalarım konusunda fevri davranmış olabilirm! Ancak yukarıda da belirttiğim üzere! Tabandan bir malı alamazsın halka arz fiyatı oda ortalama açıklanmışken! Tabanıda verdiği bilgi YANLIŞ! onu belirttik eleştirildik! %20 marj taban 4 olsa diyor neye istinaden taban fiyattan alalım! halka arz fiyatı 4,45 spk açıklamışken! olaya bakın! Tabanda belirttiğim üzere 3,56 İKEN! Saygılar.

Sen bu lafları hangi saikle söylersin be adam adabınla hakaretsiz cevabın olmazmı ekran görüntüsünü aldım ağlak zırlak ne demekmiş tanımam seni tanımazsın beni seni men ediyorum bu ifadeleri kullanmaktan sayılar teknik vs ben gömlekçi değilim al satçı hiç değilim ağlak zırlak tarihimde olmadım benimle muhatap olma!

4. Bugün çok ağlak zırlağım kendime hakaret ediyorum ne hakaretlere maruz kaldım 3 yıl bu topkde saçma zırva vede bilgi olarak bir sürü boş insan karşısında!! Be adamım ben! Sende geçersin!Ben seninle muhatap olmamışken birinin avukatlığını yapma adına bana yazmayın kardeşim birdaha! Herkese saygılar.Bol kazançlar.

5. Tavan bekleyen saf arkadaşlar, bu paçavra karakterini gösterir işte böyle...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 3-5 sayfa önce bu haberi bekliyoruz diye yazan arkadaşlar vardı bizde hafta sonu umutlandık boşa sevinmişiz

7. Eee tavan tavancılar, şakşakçılar neredeler bakiiim? Patron ve camiasına en derin saygılarımla...
    YTD

8. Şirketimizin %39 oranı ile iştirak
    ettiği Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.'nin sermaye artırım yolu ile
    halka açılma başvurusu SPK tarafından 04.05.2018 tarihinde olumlu karşılanmış
    olup artırıma konu 7.000.000 adet 1 TL nominal değerdeki paylar, her bir
    pay 4,45 TL'den olmak üzere 10.05.2018-11.05.2018 tarihlerinde Borsada
    Satış Yöntemiyle halka arz edilecektir.

Kafein'in halka arzına ilişkin ayrıntılı
    bilgileri içeren dökümanlara www.kap.org.tr ve www.kafein.com.tr adreslerinden ulaşmak
    mümkündür.

Kamuoyunun
    bilgisine sunulur.

Sayfa 391/650 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •