Sayfa 395/1003 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    siz de dolardan bir süre de olsa umut kestiniz herhalde...

bol kazançlar...
    hiç bir zaman tek yerde %100 olmadığım için kalan TL ler fonda duruyor.

elde olmayan mal kıymetlidir.

eski merkez bankası başkanı durmuş yılmaza göre rezervin geri toplanması 5 yıl sürer.

2.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Günlük alim satım üstad. Bankalar arası fark oldu. Müsteri temsilcisinin haberi yok vakıfta.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakıf müşteri temsilcilerinden bir şey öğrenmek, çok zor. Konuya o kadar yabancılar ki. Fon konusundaki bir sorumu, şubede yanıtlayacak kişiyi bulamamışlardı. İyi ki forum varda, doğru cevabı burada bulmuştum.

3. dün alıp sattığım ppflerden bendende yine vergi kesti.

hafta sonu için ppz ve fil ve 801 arasında böldüm parayı bakalım ortalama kaç getirecek.

tefas fonları güzelde satınca hemen hesaba geçmiyor bir fırsat gelirse elde tl yok kaçar.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Merhaba hocam, evet öğleden sonra 14-14.30 gibi geçer.
    Çok teşekkürler hocam bozmak istesem yine 2-2.30 dan önce emir vermem gerek 2-2.30 gibi bozulur değil mi? Görüşleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler hocam her yorumunuz kıymetli benim için hep takipteyim

5. Ziraat bankasından dün ppf alıp, bugün sattım. Herhangi bir stopaj kesintisi olmadı. Zaten fon alırken yeni stopaj oranları ile ilgili bir açıklama görünüyor. Bu anlamda ziraat en hızlı uygulayan kamu bankası olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler hocam bozmak istesem yine 2-2.30 dan önce emir vermem gerek 2-2.30 gibi bozulur değil mi? Görüşleriniz ve yardımlarınız için teşekkürler hocam her yorumunuz kıymetli benim için hep takipteyim
    Evet hocam, tam dediğiniz gibi. 12'den önce verirseniz , yine öğleden sonra bozulur. Selamlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Altın fonlarında stopaj 0 olduğuna göre, acaba GTZ Garanti Kıymetli Madenler Fonunda da stopaj sıfırlanmış mıdır?

8.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    dün alıp sattığım ppflerden bendende yine vergi kesti.

hafta sonu için ppz ve fil ve 801 arasında böldüm parayı bakalım ortalama kaç getirecek.

tefas fonları güzelde satınca hemen hesaba geçmiyor bir fırsat gelirse elde tl yok kaçar.
    İş bankası mı? Arayıp kayıt oluşturmak lazım öyleyse aslında.

Sayfa 395/1003 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •