Sayfa 395/445 İlkİlk ... 295345385393394395396397405 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1. [QUOTE=barbaros_;2848931]abi senin baktığın bu;https://tr.investing.com/indices/indices-futures vadeli bu

amerika açılmadı.saat geri alınmasından dolayı 5 te açılacak gerçek olan bu https://tr.investing.com/indices/world-indices[/

yahoo..future...

yazıyo futures diye aynı..

2.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku

Emirdağlı agam 0.79 gecıp destek yaparsa gayfeyi içersiniz....

Pala tam noktadan çevirmıs 0.79..... 075 e kadar sorun yok.. 072 altı pozar bendekı görüntü de bu farklı bakıs olsun sana agam
    eyvallah ağam saolasın...

uzun vade bir çalışmasını yaptım 50 haftalık üssel ort yani 0,73 üzerine kalabilirse %40 la % 100 arası yükselişler yaşamış 50 ort altında ise %20-25 düşüşler yaşamış 2008 yılından beri gelen yükselen bir trendi var ama yükselsede rasyoları düzeldiği için teknik olarak değil ama temel olarak ucuz kalıyor fk 0,80 lerde şimdi tabi dolar inerse fk yükselir dolara duyarlı şirket
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

3.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Yok agam kalsın o zaman trade yoksa heyecan yoksa çoşku yoksa ben yokum...
    Bana heyecan lazım actıon lazım kan lazım bız böyle havalarda malı götürüyoz
    Sana bol kazançlar dilerim ama 0.79direncını kırıp uzerınde kalırsa o cocuk okur agam..
    Allah sana ve alanların gönlüne göre versin

gsd seni bozar sadıktan...

bu arazi...

yatırım..

ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by terapist_2018 Yazıyı Oku
    0.76dan bende gsd liyim artık

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayırlı olsun fakat daha öncede dedim trade hissesi değil uçup kazmaz ama orta vadede daha iyi kazandırabilir
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

5. Neyse agalar gözler assoliste olacak son bir saate girdik...

8.08lerden 7.93 kadar düştü tekrar an itibariyle 7.98 ama orada da çoşku azaldı

seans sonuna doğru 792veya 785e doğru cekılıp bır guc alma gırısımınde bulunabilir...

8.08 direnc...

Biste gelince 93.03X takıp rakamı...

6.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    hayırlı olsun fakat daha öncede dedim trade hissesi değil uçup kazmaz ama orta vadede daha iyi kazandırabilir
    Abi bugün 6.5 milyon alış 2.3 milyon satış olmuş. 4milyon alış önde. Güzel günler göreceğiz. Bir iki günde 2 puan bile verse yeter bana ;)

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bugün thy 16,16 demiştim ihtmal dahilinde..

16,23..

an itibariyle..

yarın gözdelerim...

asel ve pet...

28,07...açılış yada kapanış..

pet...5,19...

ytd...kesinlikle...

8. XU100 5 DAKKA...

Sadıktan dostum bu çanağa kulp takarmı ne dersin...

Ispartalıya sorsam kesin takar der

[IMG][/IMG]

Sayfa 395/445 İlkİlk ... 295345385393394395396397405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •