Sayfa 397/622 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 4974 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

PETKM temettü vermedi ama Bizim g*t tahtacıdan 24-18.86=5.14 temettümü aldım...G*t lük yapmaya devam etsin ...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dün tombik kuş devasa bir kar açıklamış nerdeyse ereğlinin 22 katı kar ama bilancoyu beğenmemişler heralde spenc hc endekisin yeni lokomotifi thy den alıp kime verirler sence
    Bende küstün sandım üzülmüştüm.

Tombul kusta beklentiler satılıyor, beklenilmeyenleri de sattilar bizim gibi.
    Ama niye sattılar oradan çıkan parayi nereye sokarlar, bana sorma yoksa yine nabız tık tık atıyor. 😊
    O lokomotifi, sepetten bir tanesi de denk getirsinler başka hiç bir şey istemem.
    Herkes nasibini yer bu hayatta bizde onu yiyiyoruz diyecem yiyemedik bir turlu.. kısmet bu işler. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    PETKM temettü vermedi ama Bizim g*t tahtacıdan 24-18.86=5.14 temettümü aldım...G*t lük yapmaya devam etsin ...
    Açıktan mı kazandın Fantom hc. Öyle ise tebrikler. Ben hiç bir hissemde yapmadım. Zaten yetkiniz yok diye yazıyor.. Tabi tercih meselesi. Ytd

4. Temettü konusuna gelirsem Petkim'in bizlere temettü vermesinden daha çok star petkime temettü vermesini isterim. O zaman şirket daha güvenilir olur gözümde, bunlar gerçekten starı petkime destek olmak için kurmuşlar diye pozitif düşünurum. Ha eğer vermezse star petkime zaten beklenilen durumu yaşıyoruz derim hainlik bakımından.
    Çünkü döngüsel kartlardan kurtulmasi gerekmiyor muydu Petkim'in? Yatırımcının güvenini nasıl kazanacaklar başka türlü.. yatırım tavsiyesi değildir..

5. Petkim'in yatırımcisina vereceği temettüyu yatirsinlar faizine kambiyo gelirleri hesabına.
    Borçlar vs var. Finansallara el atsınlar işte kısaca.
    Bana vereceği kuş yemi olacak dağılacak yatırımcıya. Bütün olarak kullanilirsa daha verimli olur o verecekleri para.. ytd.

6. Tahtacı kafası kafamda bir rakam var. Eğer oraya yol alırsan bayramını kutlarım, bak bu kadar hainlik, eziyete rağmen bayramla birlikte o bekleyiş sonrası 67 haftadan 69 ncü haftaya girecek. Yoksa bayram senin neyine durumları olur, benden sana söylemesi.. ytd

Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    PETKM temettü vermedi ...
    bana da vernedi..niye diye sordum.... yakalarsam vereceğim dedi.. kaçtım...

günlük ve 60 dakikalıklarda, kul yutmaz bu tepkiyi pekte umursamadı sadece 30 dakikalıklarda yuttu bunun nedeni ise mevcut sıkışma... günlerdir kırmızı bar nedei ile WC ye bile gidememişti.. bu sıkışma nedeni ile bir yükseliş gelirse ben itiraz etmem
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Reis Yeni THY adayım eskiden petkimle yaristirdigimiz ttkom. Bence ttkom ve turkcele girisecekler. Petkim Ereğli şişe Kardemir surunmeye devam edecek.

Sayfa 397/622 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •