Sayfa 4/836 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6685 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    85 lere varan forum takipçilerimiz vardı...şu anda rakam 33 lere inmiş...demek ki dökülenler çok olmuş...bence bu rakam yakında 20-25 civarlarına inecek...bu takipçi sayısı gesan için dip seviyelerdir...dökülmeler daha da olmalı..panikçiler uzaklaşmalı...
    Yeni sayfaya giremiyorlardir keko.

2. Şu an odaklandığım nokta Oyak tarafından kurulacak gesin kim tarafından yapılacağı..bu işi alan bu sektörün sefiri olur net..ibreler bir tık gesan’dan yana gibi..eğer gelirse görürüm o zaman fk ve pd’cileri..

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Yeni sayfaya giremiyorlardir keko.
    demek ki yolu bulurlarsa işimizi zor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Serhad Yazıyı Oku
    Şu an odaklandığım nokta Oyak tarafından kurulacak gesin kim tarafından yapılacağı..bu işi alan bu sektörün sefiri olur net..ibreler bir tık gesan’dan yana gibi..eğer gelirse görürüm o zaman fk ve pd’cileri..
    O temelciler kim bilmiyorum. Lakin hisse şu an tam olması gereken noktada 236 Tl civarı ne ucuz ne de pahalı. (HBK) hesaplaması
    Kaynak: Yaşar Erdinç ustadan dökülen inciler

Buralarda biraz dinlensin, dökülen dökülsün.
    Yolumuz uzun...

Syg.

6. Arkadaşlar merhaba,

Foruma çok önceden takılıyordum, bu aralar da gesan için login olmadan yazılanları okuyordum. Sayfa değişiminde kullanıcı adı ve şifre isteyince yıllar sonra tekrar girdim

Girmişken de selam vereyim dedim. Sayın keko ve sayın kwon3'e de katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Herkese bol kazançlar dilerim.

(75 tl maliyetli floyd).

7. Ya şimdi ya da hiç. Sasa, kontr tabana gidiyor. Gesan yol ayrımında ya onlara takılıp gazoz olacak ya da pozitif ayrılıp efsane olacak.

vay vay bende diger sayfada kalmışım neden alıntı yapıp cevap veremiyorum diyorum.

hayırlı olsun yeni forum sayfamız

kim ne derse desin piyasa yapıcılar bu şekilde herkesin bu tahtalardan uzaklaşmasını istiyor... salgın gibi herkes aldı.. sasaya hektaşa sözüm yok ama ky olarak kim böyle yeni girmeye çalışssa sasa aldım diyor. biri hektaş alayım mı diyordu.

bizim tahtacı şuan kap haberlerini attırmak istemiyor anlaşılan, ondan da büyük piyasa yapıcı var sonuçta, bazen tahtacıya kızıyoruz ama işliyorlar bence kap haberlerinin boşa gitmesini istemiyorlar.

güzel bir dip çalışması yaptık artık beklemeye devam. hatta akşam günü ortalamalar üstünde kapatacağımızı öngörüyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 4/836 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •