Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 91 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ALTNY Altınay Savunma

Beni neden kandırdın? @eyvahnecdet

2. Tavan hayırlı olsun. Devamı gelir inşallah

3. Sabah bir miktar tavandan alış emri girdim, halen alamadım.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Tavanda kaç lot bekler, yok mu kimsede derinlik? Herkes mi fakir?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,748
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Tavanda kaç lot bekler, yok mu kimsede derinlik? Herkes mi fakir?
    119,024,015

249,500 lot satış oldu tavandan, 15,23 itibariyle

rgyas, koton, lilak dan 2. gün canı yananlar veriyor.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Tavanda kaç lot bekler, yok mu kimsede derinlik? Herkes mi fakir?
    118 milyon lot. Sdttr gibi bir hikaye gelebilir. Global ölçekte savunma yatırımları sürekli artıyor. Firmanın geçmiş bilançolarına kabaca baktım ve beğendim. Bir sarsıntı yaşarsa alırım.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,748
     Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    118 milyon lot. Sdttr gibi bir hikaye gelebilir. Global ölçekte savunma yatırımları sürekli artıyor. Firmanın geçmiş bilançolarına kabaca baktım ve beğendim. Bir sarsıntı yaşarsa alırım.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sdttr de 12 milyon arz vardı, bunda 58 milyon

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,748
    133 milyon tavanda alıcı

127,000 işlem bu gün

dün 28 bin, bu gün 11 bin kişi adaya veda etti

Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •