Sayfa 40/540 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Şimdi sözde bir çok twitter ve diğer sosyal medya üstatları şunları söylüyor: Ulusoy Elektrik iyi bilanço açıkladı ama zaten hisse ederinde...
    Arkadaş soruyorum sana; Borsa geleceği satın almıyor mu? Gerçekleşince satmıyor mu?
    Biz hissenin ilk etapta 2017 yılında ve sonrasında ileri ki yıllardaki karına bağlı fiyatını satın almıyor muyuz?
    Aşağıda son üç senelik gelir tabloları mevcut. 2016 son çeyreğe dikkatle bakmak lazım. Bu hisse 15 liraya geldikten sonra takibe almak için sıraya girer bazıları...
    Ondan sonra da vay ben dediydim ben bildiydim falan falan...

http://i.hizliresim.com/P01Dab.png

2. Biz ne diyoruz bu beklenti icin satin aldik..o bekelntimizi de verdik onu karsilamazsa tırı vırı bir şirkete döner...ben esas fa.gelen fk ya bakarim...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Ben sizlere 3.5 sene önce yaşadığım bir olayı anlatayım çok sevdiğim BAYCAN adlı bir arkadaşım- kardeşim var, onunla karar alıp YATAŞ 1.00 tl den aldık, ederi 1-1.5 tl deniyordu ama grafik olarak dipteydi. 1 yıl 0.75*0.90 arasında gitti geldi. sonra 1-1.5 e geldi ederi 2 tl dedi aracı kurumlar, 2.5 oldu 3-3.5 tl dediler biz güzel karla sattık tam 2 yılda sonra o aracı kurumlar 4-5-6-7-8-9- en son da 10 tl ederi dediler.
    ALINACAK DERS ARACI KURUMLAR YANAR DÖNER, ANLIK BİLGİYE GÖRE HAREKET EDER( gelecege değil o anlık durumu değerlendirir.)
    ULUSOY ELEKTRİK 5.80 ken 2-3 lira değeri var diyenlerde oldu, bense yaptığı yatırımları ve iş ilişkilerini özenle takip ettim ve aldık.
    alalı 1.5 yıl oldu yaklaşık , daha aracı kurum hedef ve öneri listelerine girmeye YENİ yeni başlıyor, ilk çeyrekle başlar 15 mil.tl yi beğenmiyoruz ama geçen yılın ilk çeyreğini 5 le çarpar , şu da var ben şahsım adıma beklentiyi yukarıda tutan birisiyim çok daha yukarıda bekliyorum
    en son olarak DÜN samet ALBAYRAK ne diyor 2020 yılına kadar şebeke hatlarının iyileştirilmesine 30 milyar tl. lik yatırım kararımız var.(posta gazetesinin ekonomi sayfasınada bakabilirsiniz)

4. Detaylica inceleyince kapasite kullanimi cok dusuk yani talep olursa yuksek ciro elde edecek kapasite var...bence 15 milyon 3 aylik kar iyidir...2016 son ceyrekteki gibi % 20 uzeri kar marji yakalanmaz % 20 olsa da iyi olur...zaten 15 in cok altindaki kar teknigi de bozar...

5.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    Ben sizlere 3.5 sene önce yaşadığım bir olayı anlatayım çok sevdiğim BAYCAN adlı bir arkadaşım- kardeşim var, onunla karar alıp YATAŞ 1.00 tl den aldık, ederi 1-1.5 tl deniyordu ama grafik olarak dipteydi. 1 yıl 0.75*0.90 arasında gitti geldi. sonra 1-1.5 e geldi ederi 2 tl dedi aracı kurumlar, 2.5 oldu 3-3.5 tl dediler biz güzel karla sattık tam 2 yılda sonra o aracı kurumlar 4-5-6-7-8-9- en son da 10 tl ederi dediler.
    ALINACAK DERS ARACI KURUMLAR YANAR DÖNER, ANLIK BİLGİYE GÖRE HAREKET EDER( gelecege değil o anlık durumu değerlendirir.)
    ULUSOY ELEKTRİK 5.80 ken 2-3 lira değeri var diyenlerde oldu, bense yaptığı yatırımları ve iş ilişkilerini özenle takip ettim ve aldık.
    alalı 1.5 yıl oldu yaklaşık , daha aracı kurum hedef ve öneri listelerine girmeye YENİ yeni başlıyor, ilk çeyrekle başlar 15 mil.tl yi beğenmiyoruz ama geçen yılın ilk çeyreğini 5 le çarpar , şu da var ben şahsım adıma beklentiyi yukarıda tutan birisiyim çok daha yukarıda bekliyorum
    en son olarak DÜN samet ALBAYRAK ne diyor 2020 yılına kadar şebeke hatlarının iyileştirilmesine 30 milyar tl. lik yatırım kararımız var.(posta gazetesinin ekonomi sayfasınada bakabilirsiniz)
    Teşekkürler deeplera bilgilerin bizi aydınlatıyor süpersin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şirket icin bir artısı olmasa da internet sitekerinde gercekten çok guzel bilgiler var...görünüm de guzel...

Alıntı Originally Posted by m.efe Yazıyı Oku
    Şirket icin bir artısı olmasa da internet sitekerinde gercekten çok guzel bilgiler var...görünüm de guzel...

Bence önemli algyo sitesi ne baktım 2006 yılı verileri vardı 2010 da...
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

8. Bizim icin onemli ve iyi tabiki...

Sayfa 40/540 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •