Sayfa 401/964 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Ha bu arada sayın cinali ile şu anda fikir ayrılığımız olabilir. Ama biz medeni insanlarız tartışırız doğrusunu bulmaya çalışırız. Bunu medeni insanlar gibi burada, telefonda veya yüz yüze de tartışırız. Hangimiz hatalıysak hatamızı da kabul ederiz. Bu bir erdemdir. Bilmem anlatabildim mi?? Maden bulmuş gibi sevindin ahhha dedin ky yine bir birine düşmüş biraz kaşıyayım olaylar büyüsün dedin ama olmuyor doktor...

Bu arada sayın Cinali zaman ya sizi ya bizi haklı gösterecek. İnş bizi gösterir... Yani sizin veya bizim haklılığımız zamanla ortaya çıkacak...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Sadece OKU ... KARAKTERİN varsa çıkıp ÖZÜR DİLERSİN...

Bak tekrar kopyalıyorum...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/601988

1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın seçilmesi
    2 - Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2015 yılı Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması
    4 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Raporunun okunması ve müzakeresi,
    5 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2015 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi,
    7 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, Yönetim Kurulu tarafından önerilen Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin genel kurulun onayına sunulması,

KATILIM LİSTESİ 41. sıra.... GK TUTANAĞI 7. madde....

Sen bilmezsizn 12 MİLYON LOTLA katılıp AZLIK HAKKINI kullanan KY cıları...

Senin gibi bizde açtığı davayı SATACAK namert yoktur bilesin...

ZENGİN olma hayaliyle ONURUNU satacak kimse de yok...

Şimdi MİLLETİ kandırdığını zannederek HAVAYA girme çık ADAM gibi ÖZÜR DİLE...

3. ADAMSAN tabi... Zannetmem...

Şu SPK nın FAİZİ yanlıştır dediğimizde, bu ÇAĞRI işi olmaz dediğimde ben PATRON ADAMIYDIm değil mi..

Şimdi ABLANIZIN ÇANTASI konumuna gelen sen .... Ne oluyon 6 ay boyunca... Namert...

4. Birde bana kendince AKIL VERMEZ mi..

http://www.borsagundem.com/haber/mem...kandali/237784

oku da ADAMLIĞI öğren...

DAVADAŞLARINI yarı yolda bırakarak, satarak; ADAMIM diye dolaşma topiklerde...

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Birde bana kendince AKIL VERMEZ mi..

http://www.borsagundem.com/haber/mem...kandali/237784

oku da ADAMLIĞI öğren...

DAVADAŞLARINI yarı yolda bırakarak, satarak; ADAMIM diye dolaşma topiklerde...
    kimse satıldığını söylemiyor bunun için bir done yok.sana ne oluyor.
    geri çekmede ağalardan hiçbir geçerli söz alınmamasını aksiyon yapması gerektiğini söyleyerek eleştirmek tabi hakkımız
    lara oteli yine icrada satıştaymış bunu nasıl izah ediyorsunuz.işte şirketin tavrı ve şeffaflığı

6. TOKTOR bu ne ??

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/608823

Bu hangi genel kurul yatacak yerin yok... Burada neredesin bu bir...

Hani ben fesih davası açmamıştım sayfalarca yazmıştın, arkadaşlar belge koymuş yok ismi cismi olacak falan filan demiştin... Açmadığım davayı nasıl çektim a be TOKTOR...

İşin gücün hile... Memsanın tahtasını kapattırdın... Adam arsaları satıyor 3 kuruşa onu da borcunu ödüyor diye övünüyorsun...

Bak o zamanda söylemiştim. Denetçiyi onaylamazsanız tahtanız kapanır dedim...

Şimdi de diyorum ki TOKTOR adam satıyor arsaları satıyor yarın diğerlerini satar... sen bir an önce bizim avukattan fikir al da fesih aç, tedbir ve kayyım atattır... Tabi senin avukata ihtiyacın olmaz sen kendin halledersin tabi ama)

bu arada spk'nın söylediği davayı da açıver... hadi doktor hadi bugün de iyi eğlendirdin beni şimdi sen bu kadar gol yemeyle bir ay bizim hakkımızda yazmaya devam edersin...

Ama neyse ki artık herkes seni çözmüş...

hadi sana iyi geceler... eminim şimdi forumun eski sayfalarını okuyorsundur gece burada paylaşırsın... bizim sayemizde kervan topiğini en baştan okudun ama maalesef hala bir şeyler öğrenemedin...

olur ama sen üzülme okumaya devam

Hadi iyi geceler sen oynamaya devam et...
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7. diğer köyde mavituz isimli arkadaşı okumamışsın demek ki.. adamı WHATSAAP grubundanda atmışlar...

Sen bi DAVAYA ( bunu mahkeme davası olarak algılama... YOLA çıkmak olarak algıla) başlarken BİRİMİZ HEPİMİZ için deyip sonrada davadan yarı yolda cayarsan kalanları düpe düz SATMIŞ olursun... MAHKEME TUTANAĞI apaçık ortada , birde HAKİME akıl vermiş avukatınız...

Sanırım sizin köyde bu işler başka türlü izah ediliyor...

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kimse satıldığını söylemiyor bunun için bir done yok.sana ne oluyor.
    geri çekmede ağalardan hiçbir geçerli söz alınmamasını aksiyon yapması gerektiğini söyleyerek eleştirmek tabi hakkımız
    lara oteli yine icrada satıştaymış bunu nasıl izah ediyorsunuz.işte şirketin tavrı ve şeffaflığı

8. ADAM san çıkıp o madeler için TEK TEK ÖZÜR DİLERSİN....

KIVIRTMA batıyon... ÇAPSIZLIĞINI sergileme...

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    Sadece OKU ... KARAKTERİN varsa çıkıp ÖZÜR DİLERSİN...

Bak tekrar kopyalıyorum...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/601988

1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın seçilmesi
    2 - Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2015 yılı Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması
    4 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Raporunun okunması ve müzakeresi,
    5 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2015 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi,
    7 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, Yönetim Kurulu tarafından önerilen Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin genel kurulun onayına sunulması,

KATILIM LİSTESİ 41. sıra.... GK TUTANAĞI 7. madde....

Sen bilmezsizn 12 MİLYON LOTLA katılıp AZLIK HAKKINI kullanan KY cıları...

Senin gibi bizde açtığı davayı SATACAK namert yoktur bilesin...

ZENGİN olma hayaliyle ONURUNU satacak kimse de yok...

Şimdi MİLLETİ kandırdığını zannederek HAVAYA girme çık ADAM gibi ÖZÜR DİLE...

Sayfa 401/964 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •