Sayfa 402/1000 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by tavan150 Yazıyı Oku
    Buyrun tramp ulkemize geliyor,
    Reise biat edecek boyle giderse,
    Dolarda ne olur artik bilemem.

http://www.haber7.com/siyaset/haber/...kiyeye-gelecek

y.t.degildir..
    Aman efendim 7 /24 yaptığınız bu paylaşımlar için minnetimizi nasıl şeetsek yerini bulmaz.Efendim siz ve arkadaşlarınızdaki bu muazzam güç ve enerji sayesindedir ki ben geleceğe güvenle bakıyorum.Ben daha evvel berat beyin 24 saat tvlerde direk bizleri her konuda şeetmesi hususunda bilemiyorum sizi mi yoksa diğer değerli arkadaşlardan birini mi rahatsız etmiştim hatırlıyamadım şimdi.O konuda bir gelişme var mı berat bey 24 saat tvlerde bizi aydınlatıp içimizi neşe ,huzur ve güvenle doldurabilecek mi acaba.Yoksa efendim malum dow du nasdaktı altındı falan ben biraz, bir nevi tırsıp nerdeyse altınları evde yastık altına mı alsam acaba tarzında fevkalede hayınca düşüncelere gark olmak üzereyim.Bilmem anlatabildim mi efendim derdimi.Saygılar sevgiler,maşallah ve her daim inşallah efendim.

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Onu bilmiyorum da ben ilk defa ciddi ciddi bankalardaki hesaplardan tırsmaya başladım,
    Bir yıl sonra Vadeli-TL hesaba %0 gerçek faiz ödesem öteyanda yine bir yıl sonra Altın hesabına %100 gerçek faiz ödemek

zorunda kalsam bir kararname çıkarıp bu Altın hesabları Vadeli-TL hesabına dönüştürülmüştür desem ne olur ki?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    garanti bankasindan ons olarak alamiyoruz degil mi ?
    Maalesef gram alınabiliyor,aslında niye ons olmuyor ki anlamış değilim.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bir yıl sonra Vadeli-TL hesaba %0 gerçek faiz ödesem öteyanda yine bir yıl sonra Altın hesabına %100 gerçek faiz ödemek

zorunda kalsam bir kararname çıkarıp bu Altın hesabları Vadeli-TL hesabına dönüştürülmüştür desem ne olur ki?
    Ya garanti bankası gavurların di mi,bizim sözleşmemiz aslında bir nevi gavurlarla.Her açılan hesap bir sözleşme neticede.Gavur bankalarına hesap sormak daha kolay olmaz mı.Böyle mantık yürüttüm ben ama bankacılık mevzuatı derseniz elbet hukuki anlamda bilgi ben de bildiğin sıfır altı dercelerde ))))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Maalesef gram alınabiliyor,aslında niye ons olmuyor ki anlamış değilim.
    "ons almak"la dolarla altın almayı mı kastediyorsunuz?
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    "ons almak"la dolarla altın almayı mı kastediyorsunuz?
    Evet hocam aslında olay aynı da ne bileyim dolar hesabı ile direk ons alınsa ne olur ki,dolar TL çarpanından kurtulup insan yatırımına daha kolay bakar.Ben artık dolar tl korelasyonunu sallamıyorum,o konuda malum rufailer işin içinde.Yoksa dolar nerelere gidecek bu topiği okuyan herkesin malumu.Bilmiyorum dolar hesabı ile direk ons almak herhangi bir bankada yapılabiliyor mu.Ben garanti bankasında o opsiyonu görmedim.

Vay vay vay biz konuşurken bile ons 1273 oluvermiş,aha yazıyorum buraya bu iş başka,amerikan borsalarında çöküş ons ta çıkış bitmeyecek,ekonomist dergisi o simsiyah kapağı boşuna atmadı,ikinci kapağa mahşerin 4 atlısını boşa koymadı.Bizim piyasalar hakkında yoruma gerek yok,malum bizim kültürümüzde ölünün arkasından konuşulmaz )))))

Bir ara forumda bir arkadaş gram altın alırken doların riski yanında ons altındaki riski de alıyorsunuz demişti.Görüldüğü üzere işin matematiği bazen farklı işliyor.Dolar tl de hükümet baskı kuruyor ama onsta baskı kuramadığından bu ortamda gram altını ons sürüklüyor.Ben o zaman da ons ta risk değil fırsat görüyorum diye yazmıştım.Matematik de şu anda o yönde işledi.

Sayfa 402/1000 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •