Sayfa 402/1049 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Altlar ha döndü dönecek derken her gün dahada gidiyor. Ne zormuş arkadaş trade etmek. İnsanın eli varmıyor bir türlü. Zarar kol gibi tabi

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. marketcap 191 e düştü, btc dom %54.5 yükseldi. Giderek ağırlığını koyuyor btc. Bundan dolayı altlarda hiç hacim yok ölü gibiler. BTC %7 salıversin altlar %15-20 bana mısın demiyor artık. Dibi yakalamak çok zorlaştı çünkü altların geri dönüşü o kadar cansız ve hacimsiz ki zarar etmek çok yüksek ihtimal.

3. Borsalar robotmu kullanıyor anlamadım. Ufak al sat yapayım diyorum devamlı olarak ben düşürüyorum benden önceye yazıyor siliyorum yükseltiyor daha aşağı yazıyorum tekrar önüme koyuyor ve o kadar hızlı nasıl olabiliyor anlamış degilim

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Aynen öyle. BTC grafiği uzun kırmızı ya da uzun yeşil çubuk yaptıktan sonra 2-3 gün neredeyse hiç hareketsiz dümdüz yatay devam ediyor. Sonra yine yeşil ya da kırmzı uzun çubuk. Bunları botlar yapıyor. Borsalar API'lerle birbirine bağlı zaten. Hepsinde aynı anda botlar al ya da sat yapıyorlar. Herkes bir anda aynı psikolojiyle dalıp ondan sonra 2 gün boyunca hiç mi işlem yapmaz. İnsan eliyle bu grafikler oluşmaz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Aynen öyle. BTC grafiği uzun kırmızı ya da uzun yeşil çubuk yaptıktan sonra 2-3 gün neredeyse hiç hareketsiz dümdüz yatay devam ediyor. Sonra yine yeşil ya da kırmzı uzun çubuk. Bunları botlar yapıyor. Borsalar API'lerle birbirine bağlı zaten. Hepsinde aynı anda botlar al ya da sat yapıyorlar. Herkes bir anda aynı psikolojiyle dalıp ondan sonra 2 gün boyunca hiç mi işlem yapmaz. İnsan eliyle bu grafikler oluşmaz.
    aman dikkat et gelip saçma sapan insanların yaptığını iddia edecekler :D
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    BTC nin son haftalardaki düşüş grafiği neredeyse kopya IMKB 100 e bezendi. Bize fikir verebilir şablon olarak.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    BTC nin son haftalardaki düşüş grafiği neredeyse kopya IMKB 100 e bezendi. Bize fikir verebilir şablon olarak.
    BIST haftalık grafiği ile BTC 4 saatlik grafiği birbirinin kopyası gibi...

BTC yukarı kırdı...

BIST'in aşağı yolu var sanki..

8. XLM...

0,1940 ta ikili dip oluşmuş.. pozitif uyumszluk oluşmuş...

kabaca 0,24 üzerine çıkarsa yine kabaca 0,29 hedefi olur...

2 saatlik grafik...

Sayfa 402/1049 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •