Sayfa 406/1012 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/mahfiegilmez/sta...544576000?s=19
    Ben oyumu kullandım sizde kullanın
    TÜİK Enflasyonda ciddi bir düşüş olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın doğru olduğuna inanıyor musunuz?

İnanıyorum %13

İnanmıyorum %87

23:44 - 2 Ara 2018

geçen cumhurbaşkanlık seçimindeki anketlerde.de durum böyleydi büyük anketlerde üstelik.

Yahu bu iktidara Oyu sen vermiyorsun ben vermiyorum kim veriyor arkadaş. çevreme bakıyorum herkes isyan ediyor.sandık açılınca %50 üzeri oy alıyorlar.

2. Yeni TÜİK Bşk. Yd. işini güzel yapmış. Tebrikler. Böyle hokus pokusu önceki becerememişti. Şimdi ilk toplantıya faiz indirimi talimatları gider. Hepimize afiyet olsun.

Aktif'teki bonoları parça parça bozup dolara girme zamanı gelmiştir. 1/10 bugün aldım.

3. Bugün çıkan enflasyona inanan var mı arkadaşlar ben şahsen inanmıyorum çalışan memur emekli memur emekli işçi için aralık ayında yapılacak ZAM oranını düşürmek için DÜŞÜK çıkartılan bir enflasyon bunu hesabı 31 MART SEÇİMLERİNDE sorulur bence...

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    TÜİK Enflasyonda ciddi bir düşüş olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın doğru olduğuna inanıyor musunuz?

İnanıyorum %13

İnanmıyorum %87

23:44 - 2 Ara 2018

geçen cumhurbaşkanlık seçimindeki anketlerde.de durum böyleydi büyük anketlerde üstelik.

Yahu bu iktidara Oyu sen vermiyorsun ben vermiyorum kim veriyor arkadaş. çevreme bakıyorum herkes isyan ediyor.sandık açılınca %50 üzeri oy alıyorlar.
    eğitim seviyesi yüksek insanlar interneti bilgi alma amaçlı kullanıyor ve bilgi alabileceği sosyal medya platformlarını takip ediyor ( forum twitter vb ) dolayısıyla bu tarz yerlerde aynı düşünce yapısına sahip insanlar toplandığı için yapılan anketler geneli yansıtmıyor ! tiktok gibi uygulamalarda göbek atanlar reel faizi enflasyonu fed ecb yi mevduat faizini mi kafaya takacaktı

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Seçim öncesine veya sonrasına kadar oluşan faiz kaybı büyük,
    Özellikle 27-28 faizler vardı. +3 stopaj %31'lerde idi oradan uzun bağlayanlar şuan kahvelerini yudumluyorlar.

Seçim öncesi değil de seçim sonrası hareket olur ise olur kanaatindeyim.
    O hareket de gecikmeli gelir.

Enflasyon -1,44
    Aralıkta -2'lere gitmese bari
    Benim bi yuzde 21-22 civaei beklentim var en düşük, göreceğiz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    555
     Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    https://www.google.com.tr/amp/s/tr.s...ina-duzenleme/ etil alkole denatonyum kimyasalı eklenmeye başlanmış.. Evde uretilmesini engellemek için.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizim alkol forumlarında bu çakallık olayı bilindigi için 40 şişeye yakın 96 lık etil stoklamıştım zaten oda 3 sene gider,şarap üzüm suyundan mayayla yapıyorum bira desen kitleri var 90 tl 46 şişe çıkıyor 3 hafta içinde oda 2.5 tl ye geliyor ,kitapsızlar bizi kimyacı yaptı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    555
     Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Seçim öncesine veya sonrasına kadar oluşan faiz kaybı büyük,
    Özellikle 27-28 faizler vardı. +3 stopaj %31'lerde idi oradan uzun bağlayanlar şuan kahvelerini yudumluyorlar.

Seçim öncesi değil de seçim sonrası hareket olur ise olur kanaatindeyim.
    O hareket de gecikmeli gelir.

Enflasyon -1,44
    Aralıkta -2'lere gitmese bari
    geçende yazmıştım burgandan bir dostum milyon bagladı 30 la 1yıllık sıfır stopajla,bende afferin iyi yaptın demiştim,dönüş günü 2 şişe viskin hazır abi dedi ;)

8. bankalardan fiyat alabilen var mı.

tşk.

syg,

Sayfa 406/1012 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •