Sayfa 409/837 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 6694 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Kesinlikle. Bu kadar amatörlük olmaz. Madem eşit dağılım şartını koyun bir an önce onaylayın. Yazık gerçekten yazık.

2. Çok net kamuoyu oluşturmamiz lazım, bu kansizlar pis oyunlar çeviriyor. Girişimden rüşvet alamadılar galiba. Daha önceki hırsız başkana kimse dokunmayinca böyle oluyor iste.

3. Değişik bir ülke

4. Bedelsiz ne zaman uygulanır bir takvim var mi

5. Bugün herkes 255 hareketinde satmış gibi nasılsa yarın daha ucuza alırız diye mi yoksa başka hisse maliyeti için mi

6. Panel fabrika açılımı an meselesi, bilanço an meselesi, spk ya rağmen bedelsiz ve arz an meselesi, büyük bir kap ihalesi muhtemelen an meselesi... Ben sabırla bekliyorum.

7. Enseyi karatmayalım. Saatlik grafikte 243 civarı yükselen desteği var. Olmadı 239-40 gibi yatay destek var en kötü oralardan döner diye düşünüyorum. Bugünkü fabrika haberinin de etkisiyle yarın için direk yukarı bile gidebilir. Bi de yeni iş ilişkisi gelirse ne de güzel olur. Yarın ola hayrola.

8. Telaşa mahal yok.Bu sene sonuna kadar 1 GW kapasiteli yeni bir fabrika geliyor.Bundan daha güzel haber olur mu? Bence bu haber arz onayından daha güzel.Gesan da sürprizler bitmez.Spk çok çok 1-2 hafta daha sallar.Paşa paşa onaylayacak.Bu ara beklenti devam edecek.Çokta fazla düşüş olacağını sanmıyorum.Olursa da ben alım yönünde olurum.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Sayfa 409/837 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •