Sayfa 41/91 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 723 madde; 321 - 328 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,397
    Dostum bu haber eski de şöyle birkaç ay Şimdi buradan önümüzdeki günlerde teşvik edici haberler bekliyorum

[QUOTE=foton;6179254]vaoooo muhteşem haberler geliyor... hisseyi aynı zaman da da geriyorlar...

paylaşım için çok teşekkürler, 632 mil kar dahi halen fiyatlanmadı bana göre... beklemeye birikitrmeye devam[/QUOTE
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,397
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

hisse yükseliyor ama her bilanço geldiğinde aynı f/k yerinde duruyo bunun ne demek olduğnu anlıyoruzdur diimi

4. 9 aylık karımız 632 mil. her çeyrek ortalama 200 mil. kar gelmiş, o halde yıllıkta 800 üzeri.bir.kar beklemek (aksi olmadıkça) mümkün ve ihtimal dahilindedir. anlamı ise en az 7 hbk demektir. hissenin 70 ~80 arasına sürüklemesi mümkün, bekleyip görelim.

5. Geleceği fiyatlayan enerjiler 150-200 lerde ,hem geleceği olan ve hemde şimdinin en kârlı şirketi konka halâ 40 larda .
    Demek ki böyle durumlarda olabiliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,397
    en az çarpı iki yapması lazım ki rakipleri ile aynı değere ulaşsın diğer beklentileri sayma bile yeni fabrika bera hisselerini satıp kar yazma teşvik alma hisse başı yüksek temettü ve beraberinde bedelsiz borsa böyle gücün varsa baskılarsın hisseyi ama sabır edenler karlı çıkar bence bu enflasyon ortamında karlılık oranı %35 çıkan kağıt sektör hissesi var mı bilmiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    en az çarpı iki yapması lazım ki rakipleri ile aynı değere ulaşsın diğer beklentileri sayma bile yeni fabrika bera hisselerini satıp kar yazma teşvik alma hisse başı yüksek temettü ve beraberinde bedelsiz borsa böyle gücün varsa baskılarsın hisseyi ama sabır edenler karlı çıkar bence bu enflasyon ortamında karlılık oranı %35 çıkan kağıt sektör hissesi var mı bilmiyorum
    Evet bence de en az çarpı 2. Böyle değerli hisseler zor gider ama herhalde gittiğinde de tam gidecek derken , gözüm ekranda şu an tavan oldu ve bir anda 800 bin de alış oldu.Arkası gellr inşaallah. Hayırlı olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    hisse yükseliyor ama her bilanço geldiğinde aynı f/k yerinde duruyo bunun ne demek olduğnu anlıyoruzdur diimi
    çok daha zor bir sual beklerdik, bu kolay...
    şöyleki hisse fiyatı yükselir çeyreklik kar da aynı oranda yüksek geldiğinde FK sabit kalır ...bu normal, ancak bazen tahta yapıcı hisseyi alır fezaya götürür, bu oranı yakalayamayan çeyreklik kar bir yerde durur bu seferde FK yukarıya hamleler yapar...
    yada hisse fiyatı yükselmez ama çeyreklik kar yüksek gelirse FK düşer, tam tersi de geçerlidir.
    matematiksel olarak demek o ki; FK çeyreklik kar ile ters orantılıdır.

Sayfa 41/91 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •