Sayfa 41/130 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 1036 madde; 321 - 328 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Bilançoyu merakla bekliyorum. İnşallah beklentilerimizin karşılığını görürüz.
    Ben daha çok tohum yatırım seviyesindeyim biraz daha bekletirse yıl içinde memnun eder

2.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ben daha çok tohum yatırım seviyesindeyim biraz daha bekletirse yıl içinde memnun eder
    Orası öyle, tohumları ektik bakalım şimdi 1'e kaç ürün verecek Yeni arz olmasına rağmen Şirkete o kadar güvendim ki, portföyün baş köşesine oturdu, inşallah beklentimizin karşılığını alırız. Hayırlısı olsun.

3. Şirketler ilgili görüşlerim buradaki birçok yatırımcı gibi olumlu. Fakat bilançonun halen gönderilmemesi/bekletilmesi benden eksi not almıştır.

40 ayrı para birimi ile çalışan Arçelik 20 gün önce göndermiş, 15 milyar kâr eden Ereğli gibi bir dev göndermiş. Tezol gönderemiyor.

Zaten Dolar bazlı arz fiyatının altındayız. Bu gecikme tahtadaki kötü niyetlilere cesaret verir. Bu da benim gördüğüm kötü yanı.

Ytd.

4. FTSE Russell Gelişmekte olan Avrupa Endekslerine dahil edilecek ve çıkarılacak hisseler belirlendi
    21/02/2022 12:08:58
    Dünyanın önde gelen endeks yayıncısı şirketlerinde FTSE Russell'ın Global Hisse Endeks Serileri'nde yer alan Gelişmekte olan Avrupa endekslerindeki hisseler için Mart 2022 gözden geçirme raporu yayınlandı.

21 Mart 2022'den itibaren FTSE Russell Gelişmekte olan Avrupa endekslerinde yer alacak ve endekslerden çıkarılacak hisseler belirlendi.

Gelişmekte olan Avrupa Mid Cap endeksinde yer alan TAV Havalimanları ve Türkiye Halk Bankası 21 Mart'tan itibaren buradan çıkarılarak Small Cap endeksline dahil edilecekler.

Agesa Hayat, Aksu Enerji, Alarko Carrier, Anadolu Sigorta, Anadolu Isuzu, Dardanel, Escar, Europap Tezol, Fenerbahçe, Girişim Elektrik, İzmir Demir Çelik, Kardemir, Karsan, Kerevitaş, Kontrolmatik, Krital Kola, Kuyas Yatırım, Pamokova Yenilenebilir, Ral Yatırım, Sinpaş GYO ve Verusa Holding, FTSE Russell Gelişmekte olan Avrupa Micro Cap endeksine dahil edilecekler.

Alcatel, Anel, Arzum, Bantaş, Bilici Yatırım, Bizim Toptahn, Doğtaş Kelebek, Dyo Boya, Fade Gıda, Federal Mogul İzmit, Gediz Ambalaj, Gentaş, Gersan, Ihlas Gazetecilik, Işık Plastik, Kafein Yazılık, Kiler GYO, Kütahya Porselen, Menderes Tekstil, Merko Gıda, Mistray GYO, Nigbaş, Ostim, Oyak Yatırım, Peker GYO, Pınar Et, Pınar Süt, Seyitler Kimya, Trabzon Liman, Türk Prysmian Kablo, Ünlü Yatırım Holding ve Yeşiy Yapı ise FTSE Russell Gelişmekte olan Avrupa Small Cap endeksinde çıkarılacaklar.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,503
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1004506

TEZOL 2021/12 VUK Karı 267.761.638 TL
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Yıl sonu 240 milyon kar açıklamasını bekliyorum, bu karı gören piyasa da gerekeni yapacaktır.

Syg.
     Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1004506

TEZOL 2021/12 VUK Karı 267.761.638 TL
    Tebrik ederim Börsianer hocam, yine çok isabetli bir tahmin yapmışsınız Bakalım konsolide bilanço ve temettü kararı nasıl gelecek.

7. Güzel bir kağıda ortak olduk gibi. Bunun yanına sanırsam 2021 kàrida gelecek temettü için... Yapısal olarak Alka ya cok benzetiyorum aile şirketi olması yönünden. Insallah Kora ailesi gibi küçük yatırımcı dostu olurlar.
    Herkese bol kazançlar.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

8. VUK karı güzel gelmiş...
    Önceki dönemlere ait vuk gelir tablosu olmadığı için konsolide karı tahmin etmek zor..
    Kuşlu platform da çok daha iyi olacağını iddia edenler olmuş...

Sayfa 41/130 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •