Sayfa 411/910 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 7279 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Şimdi kap'a haber göndermişler...
    Bedelliden aldığımız parayla şunları bunları ödeyecegiz diye. yönetim kuruluda ödemelerin sıralanışını değiştirebilecekmiş...
    yahu arkadaş bunlar Nerede yaşıyor. bilmiyorlar mı kimse bedelliye katılmıyor. 0.99 tan kapanan bir hisseyi 1tl den kim alsın...
    şaşırıyorum kaptaki habere hâlâ bedelliden para gelecek sanıyorlar... haftaya olumsuz fiyasko katılımsız bedelliyi nasıl açıklayacaklar sabırsızlıkla bekliyorum...
    ben şahsen kayyum ne zaman atanır diye bekliyorum. vah tspor vahh... para gelecek sanıyorlar 0.99 değerli tspor dan... vahhhhhhhhh vahhhhh
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    arkadaşlardan bedelliye katılımın çok çok az olduğunu duydum.
    zaten kural olan 2 tl den aşağı olan hissenin bedellisine girilmez kaidesini bilmezmi bunlar...
    bedelli süreci çok kötü plansız yönetildi. şöyle ki; spk ya bedelli başvurusu yapılmadan önce 1.40-1.50 arasında olan hisseyi en azından 2.00-2.60 arasına getirselerdi % 80-90 ımız bedelliye girerdik.
    belkide yukarıdaki tspor u çekemeyen merciler bunu bilerek yaptı. tspor u katletmek için. tspor dada işten anlamayan insanların bilgisizliğinden bu hallere düştü. şimdi yapacak birşeyleride kalmadı. tspor oyuna getirildi sömürüldü bitirildi ...
    geçmiş olsun tspor... allah sabırlık versin...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3. Daha da önemlisi, kulüp kendi payını ne ile odeyecek? Elinde nakit olmayan yonetim yatirimcidan son bir para toplama hamlesi yaptı ama bekledikleri sonucu alamadı. Bedelliden gelen parayla borç kapatacaklardı olmayınca "biz elimizden geleni yaptık, artik devlet baba el atsin" diyecekler büyük ihtimalle.

4. Bence sunu yapacaklar sadece tahmin ediyorum. Su an hisseyi yukari tasisalar cogumuz satar ruchan ile daha icuza yerine koyariz dimi. T+2 sureden sonra yani hisse satip nakitiyle ruchan bedelliye katilamayacak surede yani cuma gun ve pazartesi gun hisseyi 1.3 e felan cekseler herkes bedelliye katilmaz mi ? Yuzde 30 marj olsa? Eger bunu yapmazlarda herkesin ruchanini 1 liradan klup kendisi kullanirsa baska dirumlar var deriz. Bunlar olmaz ve bedelliye katilim berbat olur klup de ruchanlari almazsa basarisiz bedelli diyebiliriz. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by dr_enrique Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın ezln ne bileyim işte insanın zoruna gidiyor 1 kuruşa indirdiler rüçhanı satsan nolur satmasan nolur. amaçları belli toplayabildikleri kadar hisse toplayacaklar çok ucuz diye millet üşüşmeye başladı zaten kendini akıllı zanneden yatırımcılarıda tokatlayacaklar hepsinin stoplarını patlatacaklar az insafları varsa 80-90 kuruş arasından yaparlar ki yok bence 70-80 kuruş arasından depoları dolduracaklar sonra 2 lira civarı boşalatacaklar malı arsa satışı stad devri ayağına verecekler küçük yatırımcıya Allah herkese sabır versin eziyet daha yeni başlıyor gibi YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz o eziyeti yıllardır çekiyoruz....

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sonuç itibarıyla halka arz edilmiş piyasada işlem gören 49 milyon lot senet 149 milyon lota çıktı... Bu senetler sahipsiz kalır mı... Bence kalmaz... Ama kim kaçtan sahip olur bilmem... Ancak bedelli süreci bitmeden bir sürpriz ben beklemiyorum... Ancak süre bittikten sonra satılmayan senetler için bir yönetim kurulu alır ve toplu satışta birilerine peşkeş çekerlerse bilemem... Artık torunlar da bir hayır göremeyecek herhalde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by meksikali Yazıyı Oku
    Bence sunu yapacaklar sadece tahmin ediyorum. Su an hisseyi yukari tasisalar cogumuz satar ruchan ile daha icuza yerine koyariz dimi. T+2 sureden sonra yani hisse satip nakitiyle ruchan bedelliye katilamayacak surede yani cuma gun ve pazartesi gun hisseyi 1.3 e felan cekseler herkes bedelliye katilmaz mi ? Yuzde 30 marj olsa? Eger bunu yapmazlarda herkesin ruchanini 1 liradan klup kendisi kullanirsa baska dirumlar var deriz. Bunlar olmaz ve bedelliye katilim berbat olur klup de ruchanlari almazsa basarisiz bedelli diyebiliriz. Ytd
    Yazdığın gibi cuma p.tesi günü 130 a gelse gelinceye kadar zaten tahtadan direk alış emri veren çakallar çok olur bedelliden alıp beklemenin bir anlamı yokki!!! seansı izlerken direk alırsın...

8. Sadece şunu artık herkes öğrendi ki spor endexinde beklenti bitmez... Biri biter biri başlar... Ve beklenti yaratmakta mahir piyasa yapıcılarımız var... Adamlar öyle güzel pazarlama yapıyor ki benim diyen uyanıkları bile çarpıyorlar... Bu kadar süreden sonra sinirleri alınmış löp et gibi hissediyorum kendimi... Tepki bile gösterirken birşey olmayacağını bilerek ve öylesine....

Sayfa 411/910 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •