Sayfa 412/681 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Sayın bıkmışbroker, karahan, ( akinolu ) kentuf ve daha birçok kişi forumun eski ve önemli şahsiyetleriydi.

sayın sicilyalı karahan ve bıkmışbrokerin banada birçok yardımı olmuştu.

Özellikle bıkmışbroker yapı kredi hissesinde uzmandı.
    Onlar değil senle marslı10 varmış! Sizlerden haberimiz yokmuş pardon. Topu topu 50-60 küçük yatırımcı işb de vardır. Bilemediniz işa ve işkur toplam 30-40 kişi vardır. Biz burda güncel haber, bilgi paylaşımı, takas vs. Gibi bilgilere ihtiyacımız var. Sizlerin maliyeti düşükten alması derdi sizi bağlar, bizi değil. Paylaşmanıza gerçekten gerek var mı?

2. 😁ah ağam ah bırak böyle tavanda kalsın silme emiri😬 bu arada Atatürkün talimatıyla kurulan emlak bankası berat albayrak talimatıyla açıldı bu işbankası için ve atatürkün adını kullanıp işbankasını sömürenleriçin kötü olacak tabi biz yatırımcılar için önümüz aydınlık ytd

3.  Alıntı Originally Posted by rlc44 Yazıyı Oku
    onlar değil senle marslı10 varmış! Sizlerden haberimiz yokmuş pardon. Topu topu 50-60 küçük yatırımcı işb de vardır. Bilemediniz işa ve işkur toplam 30-40 kişi vardır. Biz burda güncel haber, bilgi paylaşımı, takas vs. Gibi bilgilere ihtiyacımız var. Sizlerin maliyeti düşükten alması derdi sizi bağlar, bizi değil. Paylaşmanıza gerçekten gerek var mı?
    ne oldu üzüldünmü maliyetimi görünce......

Bunca yıldır hissedeyim olacak tabiki...

Kitaplarca bilgi paylaşsanızda olacak olan belli....

4. Anlık denge fiyat tavanda..
    Birileri karanlıkta oynuyor.Bozmazsa ve feyk değilse tavana götürecek gibi.
    Ama hepside silinebilir...ytd..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    ne oldu üzüldünmü maliyetimi görünce......

Bunca yıldır hissedeyim olacak tabiki...

Kitaplarca bilgi paylaşsanızda olacak olan belli....
    Senin malını mı dert edecem? Sen egonu tatmin et sıfır maliyet falan diye. Bize niye söylüyorsunki? Ama şuna eminimki , Benden isterse 5 kat büyük portföyün olsun. Bu kağıtta nette tl olarak senden fazla kazanacağım.

6.  Alıntı Originally Posted by rlc44 Yazıyı Oku
    senin malını mı dert edecem? Sen egonu tatmin et sıfır maliyet falan diye. Bize niye söylüyorsunki? Ama şuna eminimki , benden isterse 5 kat büyük portföyün olsun. Bu kağıtta nette tl olarak senden fazla kazanacağım.
    inşallah kazanırsın...maliyetten bahsediyom..sen portföy büyüklüğünden bahsediyon...

7. Tahtaya destek vermesem çoğu küçük yatırımcıya zararına sattırırlardı....

Herkesin bir hedefi var...benimde bir hedefim var orda veririm ne varsa...

Benden sonra alanda kazansın....

Ben hikaye anlatıyorum.yazdıklarım hayal ürünü...yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Tahtaya destek vermesem çoğu küçük yatırımcıya zararına sattırırlardı....

Herkesin bir hedefi var...benimde bir hedefim var orda veririm ne varsa...

Benden sonra alanda kazansın....

Ben hikaye anlatıyorum.yazdıklarım hayal ürünü...yatırım tavsiyesi değildir...
    Aga maliyet kaç? ben görmedim ama yılların birikimini hayrını görün teknik tam olmadı biraz zamani var

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 412/681 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •