Sayfa 413/956 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Çok zarardayız yolumuZ uzun. Düşükden alanlar ekmek yer benim gibi 9 küsürlerden alanlar çok bekler......

2. dusuk dıye bırsey yok , kucuk gel geller yapıp seans sonu itelıyor yıne ....su an %5 artı sens sonuna yıne satıs yiyebılır .bu kagıdın ciğerini bilirim.alıcı arıyor kendıne , guven kalmayınca ....

Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    dusuk dıye bırsey yok , kucuk gel geller yapıp seans sonu itelıyor yıne ....su an %5 artı sens sonuna yıne satıs yiyebılır .bu kagıdın ciğerini bilirim.alıcı arıyor kendıne , guven kalmayınca ....
    Kardeş yeter bu kadar olumsuz tablo çizdiğin kağıt buradan 8-9 lara gelirse bu vebalı nasıl kaldıracaksın?????

4. 8-9 lardayken uzak durun ele verıyor derdım , o zamanda 15-20 olursa bu vebalı nasıl kaldıracaksın derlerdı bana...o dıyenler bu vebalı nasıl kaldırdılar...kımseyı etkılemek degıl amacım , benım sahsı fıkrım , kagıdın hareketı guven vermıyor bana...

5.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    8-9 lardayken uzak durun ele verıyor derdım , o zamanda 15-20 olursa bu vebalı nasıl kaldıracaksın derlerdı bana...o dıyenler bu vebalı nasıl kaldırdılar...kımseyı etkılemek degıl amacım , benım sahsı fıkrım , kagıdın hareketı guven vermıyor bana...
    bugünkü hareket şu spk nın yazısından dolayı alanlar bence. acaba şirketin patronları akyatırım almışmı ki. ytd

6. adamlar alırsanda almazsanda şeyime taktiği uyguluyor ve becerebildikleri kar hanelerine yazılıyor. yani seni arada bırakıyorki hata yap karar vereme etkili/etkisiz ama av ol. işin en yıkıcı tarafı ise bunun toplama değilde doldur boşalt taktiği olduğunu bile bile ümitsizce beklemek. çünkü genel olarak herhalükarda avsın. mesela günlük zirveden satsaydım %1.5 falan karda idim. ama ya burdan aşağı inmezse de çıkış marjını kaçırırım ikilemi var. ama hep doldur boşalt yapıyorsa bizimde ancak öyle yaparsak kazanmamız çok daha olası. yani her gün %3-5 kazanmakmı iyi yoksa atıyorum 2 haftada bir %10 u kaçırmakmı iyi? düşüncelerim sadece beni bağlar. tavsiye olarak algılamayınYTD
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. hissede spek kapanısta alıyor malı , bır sonrakı gun açılısta yukarıdan acıp kademelı olarak boşaltıyor .afyonun bu hareketını cozen hıssede ekmek yer ,aksı takdırde bekler durur malıyetıme gelıcek dıye...borsada ıyı kagıt yoktur ,iyi yerden alınan kagıt vardır arkadaslar.Afyon yatırımcısının da inş birgun yuzu guler ..fakat bu kagıt adamı fıtık eder..

8.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    hissede spek kapanısta alıyor malı , bır sonrakı gun açılısta yukarıdan acıp kademelı olarak boşaltıyor .afyonun bu hareketını cozen hıssede ekmek yer ,aksı takdırde bekler durur malıyetıme gelıcek dıye...borsada ıyı kagıt yoktur ,iyi yerden alınan kagıt vardır arkadaslar.Afyon yatırımcısının da inş birgun yuzu guler ..fakat bu kagıt adamı fıtık eder..
    işin garibide tam sen kararını kökten değiştiriyorsun spek de o gün taktiğini değiştiriyor. sanki seni takip ediyor bunu çok yaşadım.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 413/956 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •