Sayfa 416/1004 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: Viop XXXIV

1. Borsalarda DELTA formasyonu mevcut , bakalım bu dünyadaki maceramız nasıl bitecek.
    kolay gelsin.

2. 400 500 tepki gelirse bayrama shortta giricem. Dönüşün en az 10 bin shortta altın vuruş imkanı olacağını düşünüyorum
    OMAHALI

sözde yerli ve milli hükümet tarafından afganistan ve israil ve ayrıca s400 gibi konularda abd'ye verilen tavizler ile gerilimin ve usd üzerindeki baskının hafiflediği düşünülüyor.. buna benzer yorumlar da okudum..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. yurt dışı toparlamazsa ağustos ayında 1300 altına ineriz.........ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,859
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    ne tür araştırmalar mesela..

doğru olan ne..temel ahlak prensipleri mi..

ilk defa kutsal metinlerde ortaya çıkan bir şey değil bu..

metinlerin kritk incelemeleri islam dünyasında yok, esasen bu araştırmalar batılılarda var, incil sonrasında aynı şeyi islam'ın kutsal metni için de yaptılar..ve ortaya çıkan şey islam dünyasındaki anlatıdan çok farklı..
    içinde olmadığın hatta ön yargı ile baktığın bir alanda nasıl bu kadar güvenle GERDEK DIŞI konusursun.Her noktası defalarca incelenen 100.000 açıklaması (tefsiri) olandan bahsediyoruz.

Bilmedigi konuyu mutlak emin olarak zıttını savunmak...
    Kuranın gerçekçiliğini kabul ettiğinde tamamen boşa düşecek olan incil ve tebaasının söylediğini mı temel referans kabul edeceğiz.

Incil,kuran dan biri doğruysa diğeri yanlıştır.

neyse AĞA,.....bu işler 1400 yıldır devam eder.Herkesin kendine göre argümanı var.
    ama en kötü ihtimalle PASCAL KUMARI mantıklıdır

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    sözde yerli ve milli hükümet tarafından afganistan ve israil ve ayrıca s400 gibi konularda abd'ye verilen tavizler ile gerilimin ve usd üzerindeki baskının hafiflediği düşünülüyor.. buna benzer yorumlar da okudum..
    Milliyetçi geçinenlerde afgan suri ırak iran lı kardeslerini izlesin agzı acık. Bu milletin sırtına yük milli güvenlik sorunu oldular artık. Bir kişinin hırsı yüzünden en iyi ben bilirim ben yönetirim derdi yüzünden.

Siyasetci olmasa cumhurbaskanı şuan ne iş yapıyor olurdu. Bu soruyu 85 milyon kendine sorsun.

Bence kendi dükkanını acmıs esnaflık yapıyor olabilirdi. Veya 4 yıl calıstıgı iett de işçi olarak biryerlerde sigortalı calısıyor olabilirdi. Bu özgüven türkiye cumhuriyetini ucuruma sürükledi malesef.

7. ayıcıklarım coştunuz bayram arefesinde üzmeyin boğacıklarımı ortalayın biraz
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    400 500 tepki gelirse bayrama shortta giricem. Dönüşün en az 10 bin shortta altın vuruş imkanı olacağını düşünüyorum
    Bir yana tek günlük açılışta oluşmasını beklediğiniz altın vuruşun gerekçelerini de yazsaydiniz keşke

Sayfa 416/1004 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •