Sayfa 417/987 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Vah vah demek TL leri bile yokmus kredi cekmek zorunda kalmislar. 800 milyar lira TL mevduat kimin acaba bankalardaki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,534
    Yeni yıla yüksek zamlarlan başlangıç yaptık,yalakanın biri ocakta enflasyon eksi çıkacak diyor,acaba kulağına kim üfürdüde böyle diyor ?,galiba önceki yapılan zamları geriden okuyor olmalı birilerine mesaj veriyor olmalı...Nasıl bir ülkede yaşıyoruz hala anlamıyorum,galiba bunlara iyi kaynak aktarılıyorki böyle konuşuyorlar,hani ne derler eşeği bağırtan t....dır,galiba bunlarda böyle...İstanbul enflasyonu 34.18 yıllık açıklanmış,bakalım tüik ne açıklayacak,ekonomistler 50-65 diyor yıllık,en aşağısı 8 diyor aralık için,toplamı 19 diyor,tabiki ireisin demesi önemli bütün gözler onun üstünde baş başkan olduğundan !!!

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Türkiye'de son bir yılda milyoner sayısı yüzde 65 arttı, yardıma muhtaçlar iki katına çıktı

https://www.indyturk.com/node/454611...a%C3%A7lar-iki

Hala fakir fukara bunları destekliyor ben buna anlam veremedim!!!!!!!!!!!!
    https://twitter.com/Arif_Ilave/statu...328437248?s=20

4. Merhaba bir sorum olacaktı. Borsa yatırım hesabımda dolar alış satış nedeniyle 11 bin lira stopaj kesilmişti kardan dolayı, viopta ise 20 bin zarar etmiştim. Viopta zarar ettiysem neden yatırım hesabımdan 11 bin lirayı kestiler ki. Bu ikisinin hesapları ayrı mı tutuluyor. Bu parayı nasıl mahsup edebilirim, izlenecek yol nedir. Şimdiden teşekkür ederim.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Turkiyede suyu elektriksiz kullanabilenler muthis avantajlilar. Tarlaniz gol veya irmak kenarindaysa tarla daha da degerlendi simdi

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Merhaba bir sorum olacaktı. Borsa yatırım hesabımda dolar alış satış nedeniyle 11 bin lira stopaj kesilmişti kardan dolayı, viopta ise 20 bin zarar etmiştim. Viopta zarar ettiysem neden yatırım hesabımdan 11 bin lirayı kestiler ki. Bu ikisinin hesapları ayrı mı tutuluyor. Bu parayı nasıl mahsup edebilirim, izlenecek yol nedir. Şimdiden teşekkür ederim.
    Bunu viop konusunda bilirler. Orada sormanız iyi olur.

7. Ekonomiden bir haber ahkam kesiyorlar ya burada ona fitil oluyorum .

Sen para basıldığını gör ve buna karşı önlem alabilecek şeylerin var ise seçmemek ahmaklıktır ..

Son iki haftada meydana gelen düşüşün sebebi ise son haftaya bilmiyoruz ama para arzının çok ciddi kısılması idi aşağı Kırılım yüksekti .

Son 4 aydır merkez çatır çatır para bassın bizde malak gibi tl de bekleyelim değil mi beklentiniz bu mu yani .

Artık bazı salak saçma yorumlara dayanamıyorum fikir beyan etmek için biraz Bilgi sahibi olmayı öğrenin isterseniz daha iyi olmaz mı .

QNB Finans USDTR fonu almış iseniz ve kar etmişseniz

karşı enstrüman olarakta viop'u kullanmış iseniz ve zarar ettiyseniz

bunlar her ikisi farklı enstrümanlar olduğu için mahsup edilemiyor. Dolayısı ile kar ettiğiniz kesimden vergi ödersiniz
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Merhaba bir sorum olacaktı. Borsa yatırım hesabımda dolar alış satış nedeniyle 11 bin lira stopaj kesilmişti kardan dolayı, viopta ise 20 bin zarar etmiştim. Viopta zarar ettiysem neden yatırım hesabımdan 11 bin lirayı kestiler ki. Bu ikisinin hesapları ayrı mı tutuluyor. Bu parayı nasıl mahsup edebilirim, izlenecek yol nedir. Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfa 417/987 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •