Sayfa 417/792 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    veya söyle düşünün hiçbir işe yaramayan ve kar etmeyen şirketi kim neden almak istesin..????
    ben çok rahatım isteyen istedigini söyleyebilir ve isteyen istedigi yere yatırım yapabilir
    Sayın sulzer ben buçim bilançosuyla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum, 6 ay dan 9 cu ay cirosu 329 milyon ve bürut kar 106 milyon, ben son çeyrekte cironun 330 milyon ve bürüt karın 110 milyon daha olacagına inanıyorum. yani yılsonu bürüt kar 346 milyon olabilir, 2017 de bürüt kar 201 milyondu bursacimde karlılık bana göre çok iyi, bunu niye böyle hesapladık ? bu sene dolarda olan trbülans ve digerfaliyet gelirlerinin yüksek olması nedeniyle asıl faliyetindeki bürüt karı esas aldık. Sonuç olarak 2019 yılında buçim çimento sektörünün en baba hissesi olabilir aslında dogru yoldasın ama biraz sabır gerekiyor. YTD.

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    veya söyle düşünün hiçbir işe yaramayan ve kar etmeyen şirketi kim neden almak istesin..????
    ben çok rahatım isteyen istedigini söyleyebilir ve isteyen istedigi yere yatırım yapabilir
    İsteyen istedigi yere yatırım yapabilir derken
    alıntı;
    Yönetim kurulu üyesi bile bucim payını satıp cemtas alıyor sen hala daha hayal kuruyorsun
    cumlesinemi cevap verdiniz ,yoksa benimi kastettiniz.
    eger bana cevapsa ben uygun zamanda bucim almayı düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,492

Erhan Açıkgöz alıntı..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku

Erhan Açıkgöz alıntı..
    evet sayın carkos çok haklısınız burcim sırada 5, ci yabana atılmamalı.

5.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    İsteyen istedigi yere yatırım yapabilir derken
    alıntı;
    Yönetim kurulu üyesi bile bucim payını satıp cemtas alıyor sen hala daha hayal kuruyorsun
    cumlesinemi cevap verdiniz
    ,yoksa benimi kastettiniz.
    eger bana cevapsa ben uygun zamanda bucim almayı düşünüyorum.

dogru tahmin:bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Baskılamaya devam daha ne kadar sürecek hep beraber yaşayarak göreceğiz, baskının şiddeti arttıkça zaman daralıyor demektir.
    Bu arada Çemtaştan alınan roda hissesi kasada para varken 4 taksit halinde neden ödeme yaptılar halen anlamış değilim son taksit 2019 şubat ayında bitiyor.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

7. Bugünde değişen birşey yok dünün aynısı 4,70-71-72-73 kademelerinde toplam 80,000 lot satışta duruyor. muhtemelen İrfan beyin sattıklarını alanlar satmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bugünde değişen birşey yok dünün aynısı 4,70-71-72-73 kademelerinde toplam 80,000 lot satışta duruyor. muhtemelen İrfan beyin sattıklarını alanlar satmaya çalışıyor.

takaslarda dikkat çekmesin diye dağıtımı yapılıyordur. yoksa tek kademe alanlar niye tek kademeye satmaya calıssınlar (bir kaç kademeyi tek kademe olarak sayıyorum cunku cokda bir sey fark etmiyor)
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 417/792 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •