Sayfa 42/1078 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Elinize sağlık Hocam. Periyotlarla oynama şansımız olabilir mi? Yani grafikleri haftalık ya da aylık olarak da görebileceğimiz bir sistem oluşturulabilir mi?

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Hocam. Periyotlarla oynama şansımız olabilir mi? Yani grafikleri haftalık ya da aylık olarak da görebileceğimiz bir sistem oluşturulabilir mi?
    Benim kendi sistemlerimi kastediyorsanız az kaldı, yakında haftalık ve aylık olarak da ekleyebileceğim. Fakat biraz daha birşeyleri öğrenmem lâzım. Çok süreceğini sanmıyorum...

Fakat Teknik Analiz modülünü kastediyorsanız orada 1 dk. 'dan Aylığa tüm zaman dilimleri mevcut, istediğinizi seçebilirsiniz. Osilatör parametreleri de değiştirilebiliyor..

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benim kendi sistemlerimi kastediyorsanız az kaldı, yakında haftalık ve aylık olarak da ekleyebileceğim. Fakat biraz daha birşeyleri öğrenmem lâzım. Çok süreceğini sanmıyorum...

Fakat Teknik Analiz modülünü kastediyorsanız orada 1 dk. 'dan Aylığa tüm zaman dilimleri mevcut, istediğinizi seçebilirsiniz. Osilatör parametreleri de değiştirilebiliyor..
    Sizin sisteminizi kastediyordum hocam, duyduklarıma sevindim.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Elinize sağlık abi. Grafikleri görünce umutlandım biraz. Portföy YYAPI, ESCOM, HURGZ, DOHOL

6. Sayın T/A grafiklerde mgros hata veriyor.

Bakabilirmisiniz acaba.Teşekkürler şimdiden

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A grafiklerde mgros hata veriyor.

Bakabilirmisiniz acaba.Teşekkürler şimdiden
    Muhtemelen sayfayı yenilememişsinizdir. Lütfen her girişte her sayfayı şimdilik en az 1 defa yenileyin ki yaptığım değişiklikleri anında görebilesiniz ve siteyi hatasız kullanabilesiniz...

Don Kişot
    arkadaşımızın farketmesi ile MGROS olarak değişen MIGRS 'yi düzelttim. Bu nedenle sizin sayfada hâlâ eski hali görünüyordur. Sayfayı yenilerseniz doğru kodu göreceksiniz...

Durumu bildiriseniz de ayrıca memnun olurum...

Alıntı Originally Posted by zeze Yazıyı Oku
    Elinize sağlık abi. Grafikleri görünce umutlandım biraz. Portföy YYAPI, ESCOM, HURGZ, DOHOL
    Umarım umduğunuz boşa çıkmaz, umduğunuza nâil olursunuz...

Sayfa 42/1078 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •