Sayfa 42/1002 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Fitch/Liddell: Haziran'dan sonra bankacılık sektörünün sorunlu kredilerinde ciddi artış öngörmüyoruz

Fitch/Liddell: Bankacılık sektörü için varlık kalitesini değerlendirirken sadece sorunlu kredilere bakmıyoruz

Fitch/Liddell: Türk kamu bankaları 2020'de hızlı şekilde büyüdü ve bu kredi risklerini artırdı

Fitch/Winslow: 2021 sonunda enflasyonun yüzde 11 olacağını ve politika faizinin yüzde 15'e geleceğini tahmin ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ankara Valilği'nden yapılan açıklamada berber, kuaför, nikah, tiyatro ve spor salonlarına girişte HES kodu zorunlu olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Son durum

Günaydın kafe , kandiliniz mübarek olsun

Koronavirüs bilim kurulu bugün toplanıyor , toplantı sonrası yazılı açıklama yapılacak

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Genelkurmay Başkanı Onik Gasparyan'ı ikinci kez görevden aldığını duyurdu

Günaydın TÜRK MİLLETİ

abd geçmiş gün teknolojiye geri dönmüşler bizde çaktılar.

Bakalım bugün ne olacak endeks eksi teknoloji artı olabilirmi?YTD

Tesla'yıda uçurmuşlar.

%30 düşüş olmuş,,bunun yüzde 19 nu dün almış geri.

Bizde düşüşler hep hızlı olur.ayda aldığını 2 günde verir piyasa

Hala %20 marj yasak YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Genelkurmay Başkanı Onik Gasparyan'ı ikinci kez görevden aldığını duyurdu
    ilkinde adam çalışmaya devam etmiş mi? çok ilginç. instagramdan falan duyursaymış.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 42/1002 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •