Sayfa 42/106 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1.  Alıntı Originally Posted by pol_ice_3323 Yazıyı Oku
    lütfü bey rica etsem 14:30 dan sonraki derinlik varsa paylaşabilirmisiniz
    Sn.Police bende mobil uygulama var anlık görünüyor eski saatleri görüntüleyemiyorum malesef.

Güncel durum bu şekilde
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. tabiki haklısınız amaç zaman geçirip sohbet etkem bende derinlik olmadığı için sizi rahatsız ediyorum teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by pol_ice_3323 Yazıyı Oku
    tabiki haklısınız amaç zaman geçirip sohbet etkem bende derinlik olmadığı için sizi rahatsız ediyorum teşekkür ederim.
    Önemli değil, rahatsızlık hiç söz konusu değil, maksat Ky dayanışması olsun, taş atıpta kolum yorulmuyor sonuçta
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Önemli değil, rahatsızlık hiç söz konusu değil, maksat Ky dayanışması olsun, taş atıpta kolum yorulmuyor sonuçta
    teşekkür ederim

Yarın bu seviyelerden kapatabilirsek haftayı bomba gibi kapatmış olacağız

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Teşekkürler...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yarın bu seviyelerden kapatabilirsek haftayı bomba gibi kapatmış olacağız
    O ovvv Bliciden sonra yine siz :D Bu patlamaları iyi buluyosun. Benden biraz önce giriyosun ben hareket zamanı gelirim :D

Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    O ovvv Bliciden sonra yine siz :D Bu patlamaları iyi buluyosun. Benden biraz önce giriyosun ben hareket zamanı gelirim :D
    Tesadüflere asla inanmam. BLCYT’dan sonra sizinle karşılaşmak benim için de çok memnuniyet verici Patlama konusuna gelirsek; Forum eski yazarlarından Bora KIZILIRMAK idolümdür, ondan esinleniyorum. İnşallah başarılı olurum, oluruz… Zamanlamaya gelirsek; Risk almayı çok sevsem de zamanlama konusunda sizden daha garanticiyim galiba. Hareket olursa tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın…

Sayfa 42/106 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •