Sayfa 42/1379 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon
Arama sonucu : 11032 madde; 329 - 336 arası.

Konu: "Yok Artıkk" Dedirten Haberler

Çin menşeli malların ithalatında korunma önlemleri hakkında karar yürürlükten kaldırıldı.
    Bakanlar Kurulu'nun konuya ilişkin kararı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

2. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

3.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Doğum sırasında komaya giren Danijela Kovaceviç, tam 7 yıl sonra uyanarak ilk kez kızıyla tanıştı.

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

4.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Evlilik programları yayından kaldırılıyor!

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

5.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Çin'de 32 saatlik ameliyatın ardından cerrah yere yığıldı!

Aşık Veysel Şatıroğlu

6.  Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

Aşık Veysel Şatıroğlu

7.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Roma'daki Kolezyum için verilen aylık 150.000 Eu maaş ile yönetici aranan ilan, arkeoloji dünyasını hareketlendirdi.

Aşık Veysel Şatıroğlu

8.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    İngiltere üç insanın genini taşıyacak bebek için izin verdi. Newscastle'daki doktorlar, iki kadının ve bir erkeğin genlerini taşıyacak olan dünyanın ilk tüp bebeği için gerekli lisansı aldı.

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 42/1379 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •