Sayfa 420/932 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Bugün sisteme en yakın senet KENT ve yeni sinyal yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Müdürüm Tolga Colinam, Hani Senin sistem uzun zamandır sinyal vermiyor ya, diyorum ki Bilgisayarının fişini, kablolarını bir kontrol etsen mesela diyorum...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    tebrik ederim takımdaşim bir haftadır yeni hisse yok derken çok haklıymıssın bizde çoğu hissede bugun stop olduk.
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Müdürüm Tolga Colinam, Hani Senin sistem uzun zamandır sinyal vermiyor ya, diyorum ki Bilgisayarının fişini, kablolarını bir kontrol etsen mesela diyorum...
    Donanım sapasağlamdır eminim de, BİST'in ayarı yok.

Müdürümüzün sistemi sağlıklı çalışıyor demektir bu

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Biliyorum abi, anlıyorum sizi. Aynı şüpheye ben de düştüm bir zaman önce. Sisteme yüksek kriterle gelen senetlerde geriye dönük test ettim. DERIM ve AYEN senetlerinde. Uzun bir zaman aldı ama sonuçlar şöyle diyebilirim;

AYEN için...

Eski Sistem (?/33 Pozitif Kriter Sonucu=23) Kriter Yüzdesi ise = 69,70
    Yeni Sistem (?/25 Pozitif Kriter Sonucu=19) Kriter Yüzdesi ise = 76,00

DERIM için...

Eski Sistem (?/33 Pozitif Kriter Sonucu=21) Kriter Yüzdesi ise = 63,64
    Yeni Sistem (?/25 Pozitif Kriter Sonucu=17) Kriter Yüzdesi ise = 68,00

Görüldüğü gibi yeni sistemde gerçekleşen Pozitif Ktiter Sayısı Yüzdesi daha yüksek.

Sabırlı olmakta fayda görüyorum, yine de risk almak isteyenler sisteme en yakın senetleri takip edebilirler.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Donanım sapasağlamdır eminim de, BİST'in ayarı yok.

Müdürümüzün sistemi sağlıklı çalışıyor demektir bu
    Sistem yatay piyasada çalıştığı için volatilite de yüksek olduğu için sistemin çalışmaması gayet normal. Güvenli alım için dalgaların durulmasını beklemeliyiz...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ...............

Sabırlı olmakta fayda görüyorum, yine de risk almak isteyenler sisteme en yakın senetleri takip edebilirler.
    Ben de sabırsız davranıp bazı işlemler yaptım ama ağzımın payını verdiler.

Arkadaşlar kesinlikle önermiyorum... Lütfen sabırla bekleyin...

şuan sinyal gelmemesi normal. ralliden sonra mal verme işlemi belli bir zaman alır. sonra batanlar sayesinde piyasa yataya evrilir.

şuan mal verme işlemi devam ettiği için yatayda sıkışma daralma bollingerde büzülmeler olmaması normaldir dostum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

8. Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 420/932 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •