Sayfa 422/540 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by exelsior Yazıyı Oku
    Bir rivayete göre satışla birlikte şirket pencerelerinden etrafa paralar da saçılacakmış...

Ayrıca bu satış gerçekkeşirse yedi sene bolluk sonrası yedi sene kıtlık başa gelecekmiş...

Kardeş böyle mesajlar yazmak sıkıntılı. Kim söylüyor, neye dayanıyor, canı öyle olsun mu istiyor, niye diyor. Burda o şekilde sadece ky avlanır...
    Kimin söylediğini söyleyebilseydim ciddiye alınırdı belki, kimbilir satıs haberiyle beraber yapılan acıklamada yer verirler belki.

2.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Kimin söylediğini söyleyebilseydim ciddiye alınırdı belki, kimbilir satıs haberiyle beraber yapılan acıklamada yer verirler belki.
    Satışların 10 kat artması gibi bir durum yeni pazar bulunmasına veya değişen şartlar gibi nedenlerle yazılım firmaları için olasıdır ama donanım satan firmalar için bu durum ancak

1- Firmanın üretim kapasitesinin % 10 u ile hali hazırda üretim yapması,
    2- Eğer full kapasite çalışıyorsa firma, bu kez de üretim kapasitesini 10 kat arttırması ile mümkündür. YTD

saygılar

3. Öğleden sonra 15.80-85 üstüne atıp tutunabilirse saatlikte flama kirilimi yapabilir... Fiyat üçgenin ucuna doğru sıkıştı ... Bir tarafa doğru kırıp o yönü ilerleyecek sanki...
    Günlük pek hoş görünmüyor ama saatlik flamayi kirarsa günlükte Macd dirsek yapıp yukarı dönebilir ki satış haberiyle Macd dirsek yapıp orada saatlik flama kırmış...

Citi, Gedik beraber alimda. Yfas ve Deutche de yavaş yavaş toplamaya başladı... İş yatırım satıcı gibi ama KY ise olumlu olabilir... Sonuçta kağıt yavaş yavaş da olsa toplanmaya devam ediyor...

Günlük RSI negatif uyumsuzluk gösteriyor. Saatliği yukarı atıp flama kirarsa sanırım o da uyumlu olur ve yıla devam eder... İnşallah öyle olur... Yoksa 60-65 altı stop olabilir...
    Acemiyim... YTD... Eksik ve hata varsa lütfen uyarın... Kişisel yorumum böyle siz bana bakmayın...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

4. Ekranları kapatın yeni yılı bekleyin derim yenı yıl bu sayfayı takip edenler için çok bereketli olacak

5. Tşk'ler Sn Egelim...

6. egelim güzel mantıklı açıklamalarınız için tşkler.şuan 15.85

7. Alan satan kimler arkadaslar.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Satışların 10 kat artması gibi bir durum yeni pazar bulunmasına veya değişen şartlar gibi nedenlerle yazılım firmaları için olasıdır ama donanım satan firmalar için bu durum ancak

1- Firmanın üretim kapasitesinin % 10 u ile hali hazırda üretim yapması,
    2- Eğer full kapasite çalışıyorsa firma, bu kez de üretim kapasitesini 10 kat arttırması ile mümkündür. YTD

saygılar
    Bunu soyleyen yetkili demekki 10 kat üretim yapabileceklerini biliyor ve
    Satın alacak şirketin pazar genişliği sayesinde bu orana cıkacaklarını düşünüyor

Hakkımıza hayırlısı diyelim

Sayfa 422/540 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •