Sayfa 422/1002 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. emlak işine girmek isteyenler eski köpeklerle dolu mahalleye girmek istiyor. reel dünyada işler farklı, ortalık resmen 3'e alıp 5'e satmaya and içmiş üçkağıtçı dolu. denemesi bedava rasgele bi emlakçıya girin 3 oda 1 salon evim var özellikleri şu şu kaça olur deyin 600 bin liraya satarız diyor hemen yandaki emlakçıya aynı özelliklerde ev arıyorum deyin 1 milyondan başlar abi diyor rakamları abartmıyorum. çok zeki, çok uyanık, siyasi veya iş dünyası bağlantıları olan, ağzı laf yapan, tartışma ve kavga durumlarında psikolojisi yıpranmayan biriyseniz olabilir. içe dönük biriyseniz elinizdekinden de olmanız muhtemel. geçen hürriyet ekonomi sayfasında nasıl zengin oldular köşesi vardı, köylüden tarla diye aldım satış ilanını otel arsası olarak verdim 5 kata sattım diyordu bi eleman, böyle yaratıcı bi yönünüz de olmalı yani. yoksa ilkokul mezunlarıyla aynı kulvarda aşık atacaksanız ne bileyim.. şahsen ben kafam çalışıyorsa ekran başında da hallederim çizgisindeyim hala.

Tamamen vasifsiz emlacilarin elinde , yeni ve proje konutlar.neredeyse sahibinden hic satan yok artik, zaten emlakci su bu fiyata satarim diye anahtarlari almislar.
    Gemlik te 200-300.e bayagi eski daire var .malum togg.oraya yakin

3. 120 ay konut kredisi yıllık maliyet %17,5 oluyor.
    %80 enflasyon ortamında cazip bir oran.

Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Herkese merhaba.
    Ay sonuna doğru mevduat dönüşüm var. EFT limitinden ötürü 6-7 güne yayılacak bir transfer söz konusu. Bu süreçte para piyasası fonu almayı düşünüyorum. Tefastan baktığımda en yüksek ilk 3 performans HYV, EIL ve PPZ görünüyor. Bu ve/veya diğer fonları tanıyan tecrübeli arkadaşlardan fikir alabilir miyim?
    Hyv nrg ppn 20 nin ustunde ppz bunlara göre düşük kalir .%20lik nkolay bono da işini görür

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Tamamen vasifsiz emlacilarin elinde , yeni ve proje konutlar.neredeyse sahibinden hic satan yok artik, zaten emlakci su bu fiyata satarim diye anahtarlari almislar.
    Gemlik te 200-300.e bayagi eski daire var .malum togg.oraya yakin
    Tutan tuttuğunu öpüyor arkadaş arabasını satmaya karar verdi galerici 290 veriyor dedi 1 hafta sonra 330'a bir başka galericiye sattı tekrar kendi 530'a yeni bir araç aldı 650 veren olursa hemen satarım diyor düşünün. Sınırsız bir yükseliş var kayıp bakanımızın dediği gibi allah sonumuzu hayretsin.

Emlakçılarda aynı vasıflısı vasıfsızı yok piyasasının.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sonucta emlakcilar gule oynaya para kazaniyor, gecen denk gelen emlakci ogretmenlikten istifa edip bu ise baslamis

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    emlak işine girmek isteyenler eski köpeklerle dolu mahalleye girmek istiyor. reel dünyada işler farklı, ortalık resmen 3'e alıp 5'e satmaya and içmiş üçkağıtçı dolu. denemesi bedava rasgele bi emlakçıya girin 3 oda 1 salon evim var özellikleri şu şu kaça olur deyin 600 bin liraya satarız diyor hemen yandaki emlakçıya aynı özelliklerde ev arıyorum deyin 1 milyondan başlar abi diyor rakamları abartmıyorum. çok zeki, çok uyanık, siyasi veya iş dünyası bağlantıları olan, ağzı laf yapan, tartışma ve kavga durumlarında psikolojisi yıpranmayan biriyseniz olabilir. içe dönük biriyseniz elinizdekinden de olmanız muhtemel. geçen hürriyet ekonomi sayfasında nasıl zengin oldular köşesi vardı, köylüden tarla diye aldım satış ilanını otel arsası olarak verdim 5 kata sattım diyordu bi eleman, böyle yaratıcı bi yönünüz de olmalı yani. yoksa ilkokul mezunlarıyla aynı kulvarda aşık atacaksanız ne bileyim.. şahsen ben kafam çalışıyorsa ekran başında da hallederim çizgisindeyim hala.

Bir kuga’nın 750 bin TL olduğu yerde 3+1 ev 2 milyon olmuş çok mu?

8.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Hyv nrg ppn 20 nin ustunde ppz bunlara göre düşük kalir .%20lik nkolay bono da işini görür
    Teşekkürler fikir için. Ben de Nkolayda devam edeyim diye düşünüyorum ama EFT süreci tamamlanana kadar geçecek 6-7 iş gününde bir fona filan park etmem lazım. O dönem performansı iyi olur belki biraz daha uzatabilirim.

Sayfa 422/1002 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •