Sayfa 428/1002 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Muhbir (@AjansMuhbir) Tweetledi: "Bu ellerim nasır tuttu. Farklı farklı işlerde çalışıyorum. Temizliğe gitmekten halim kalmadı. Bizim gibi fakirlere kimse bakmıyor. Kiram var, faturam var, iki evladım var. Yıllardır ömrüm bitti.

Yarın seçim olsa tabii ki AK Parti'ye oy veririm. Ne bileyim, seviyorum adamı." https://t.co/qSg9qOxvPE (https://twitter.com/AjansMuhbir/stat...857285125?s=20)

oda insan oda kendini ..keni arıyor
    deve olsaydı dikeni sevrdi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hay ben senin beynini ... bunlardan bir kaç milyon değil, 26 milyon tane var!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oda insan oda kendini ..keni arıyor
    deve olsaydı dikeni sevrdi
    konu üzerine birşeyler yazacaktım yazacak başka bişey bırakmamışsın son noktayı koymuşsun

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben orta boy yumurtayı 21 e irisini 25 e çift sarısını 30 a alıyorum
    gerçi psiko 10 tl ye alıyordu galiba
    piskoninkiler martı yumurtası

Işte bu nedenle din sömürüsü en randımanlı şey, bu kadın büyük ihtimal rahatın öbür tarafta olduğuna inanıyor...

Sadece bu topraklara mahsus değil bu, geçen gün bir belgeselde Tibetli rahibe kendilerine yetmeyen pirinçleri veriyorlardı.

Rahibin yiyemeyeceği kadar pirinç, rahipte almasam üzülürler bir hafta sonra pişirip geri dağıtıyorum diyordu...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hay ben senin beynini ... bunlardan bir kaç milyon değil, 26 milyon tane var!
    koyun bu millet yav,hâlâ 9 seçim kaybeden,kapalı maraş ile ilgili soruya aptal aptal bakan adama oy veren kuş beyinliler var bu memlekette......bunların verdiği oy ile benim verdiğim oy niye bir olsun yavv....(Yüksek oranda mizah içerir,kaldıramayan okumamış olsun lütfen)

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    koyun bu millet yav,hâlâ 9 seçim kaybeden,kapalı maraş ile ilgili soruya aptal aptal bakan adama oy veren kuş beyinliler var bu memlekette......bunların verdiği oy ile benim verdiğim oy niye bir olsun yavv....(Yüksek oranda mizah içerir,kaldıramayan okumamış olsun lütfen)
    Akıllı kadınmış ABD'ye gitti, bunun gibilerden kurtuldu...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 428/1002 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •