Sayfa 430/759 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 6068 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Pkapital 2 ve 4 ay lsrda yuksek maliyetli aldigi mallari,kuyyruk acisizla acimasizca veriyor,butun sebep budur,aslinda mal satmak olsa uc gun once 1,58 den verirdi,bu tam ben öldüm oldururum psikolojisi,ee millet te farkinda baskiyla aliyor ,ak yatirim ve garanti bide seker cok tehlikeli,
    Yapi kredinin malinida aldilar,
    Önümüz bahar bizdekiler dislerinin kovuguna gider anca

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Boyle bir tahtada temiz 100 bin aldilar hemde bu fiyatlardan

3.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Pkapital 2 ve 4 ay lsrda yuksek maliyetli aldigi mallari,kuyyruk acisizla acimasizca veriyor,butun sebep budur,aslinda mal satmak olsa uc gun once 1,58 den verirdi,bu tam ben öldüm oldururum psikolojisi,ee millet te farkinda baskiyla aliyor ,ak yatirim ve garanti bide seker cok tehlikeli,
    Yapi kredinin malinida aldilar,
    Önümüz bahar bizdekiler dislerinin kovuguna gider anca

Gerçekten şimdi baktım adam 1 şubat ile 30 nisan arası 300 bin lot mal almış ortalaması 1.90 2 arası inanılmaz bir zarar ile 8 ay sonra malları veriyo bir de bekleme maliyeti var müthiş bir hınçla dolmu olsa gerek ancak bu mal açığa çıktı ki geriye 150 bin lot daha kaldı umarım onu da verir hisseni önünü çok açacak belkide millet bu malı bekliyordu yarın tüm hisselerimi satıp donuma kadar almaya geliyorum ver bakalım böyle kelepir fiyat nerde bulunur

4. Bence geçen hafta bu adamın malı verdiğini gördüler ve hisse yukarı giderken birden durdu bence bilerek baskılayıp kelepir fiyata dökülmesini sağladılar gerçekten bence müthiş bir fırsat önü çok açık bir hisse bu fiyatlar şaka gibi.Bence bu arada müthiş bir bilanço gelecek 6 aylıkta esas faaliyet karı süperdi döviz yükselişi karı etkiliyor olsa altı aylık da da etkilerdi. Burayı iyi okuyun 3. ayın başında 3.8 dolar 6. ayın başında 4.8 yaklaşık yüzde 25 yukarda 6. ayın başı 4.8 dolar 9 ayın sonu 6 tl yaklaşık yüzde 25 yani aynı oranada dolar yukarda 6 aylık bilançoda bir etkisi olmadı ise 9 aylık dada negatif bir etkisi olmayacak bence çok iyi bir bilanço gelecek

5.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Bence geçen hafta bu adamın malı verdiğini gördüler ve hisse yukarı giderken birden durdu bence bilerek baskılayıp kelepir fiyata dökülmesini sağladılar gerçekten bence müthiş bir fırsat önü çok açık bir hisse bu fiyatlar şaka gibi.Bence bu arada müthiş bir bilanço gelecek 6 aylıkta esas faaliyet karı süperdi döviz yükselişi karı etkiliyor olsa altı aylık da da etkilerdi. Burayı iyi okuyun 3. ayın başında 3.8 dolar 6. ayın başında 4.8 yaklaşık yüzde 25 yukarda 6. ayın başı 4.8 dolar 9 ayın sonu 6 tl yaklaşık yüzde 25 yani aynı oranada dolar yukarda 6 aylık bilançoda bir etkisi olmadı ise 9 aylık dada negatif bir etkisi olmayacak bence çok iyi bir bilanço gelecek
    3. Ay sonu ile 6. Ay sonu ve 9. Ay sonu kurlarına bakmanız lazım.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Gerçekten şimdi baktım adam 1 şubat ile 30 nisan arası 300 bin lot mal almış ortalaması 1.90 2 arası inanılmaz bir zarar ile 8 ay sonra malları veriyo bir de bekleme maliyeti var müthiş bir hınçla dolmu olsa gerek ancak bu mal açığa çıktı ki geriye 150 bin lot daha kaldı umarım onu da verir hisseni önünü çok açacak belkide millet bu malı bekliyordu yarın tüm hisselerimi satıp donuma kadar almaya geliyorum ver bakalım böyle kelepir fiyat nerde bulunur
    Bu tür hisselere yüklü girilmez. Sonra senin de malını döktürmeye çalışırlar bir de seni beklemeyelim

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by garan01 Yazıyı Oku
    Bu tür hisselere yüklü girilmez. Sonra senin de malını döktürmeye çalışırlar bir de seni beklemeyelim

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katiliyorum..girseniz bile parcali toplayarak girin ve burada paylasmayin lutfen..endeks hissesi degil bu ve bu forum gayet tabi okunuyor..bol sans

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

8. Haklısınız biraz mal yeterli sonra uğraşmayalım ama bu fiyata dayanılmaz bence f/k sı 3 şaka gibi yıl sonu 2 ye düşebiliri en son bunu klgyo da görmüştüm sonrası tavan tavan gitti ki bunun f/k sı esas faaliyet karı ile bu seviyilerde böyle bir şey az ve kısa süreli görülür

Sayfa 430/759 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •