Sayfa 430/628 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Şu bizim Kepezmesut u kızdırdılar mı ne ortalıktan kayboldu..Ben şahsen yorumlarını beğeniyorum...Adam yıllarını vermiş hisseye ..Keskin Ali de öyle ..Elbette bu iki kıdemli hissenin gitmesini herkesten daha çok isterler...Yorumlarda gördüğüm Kepezmesut a sen görününce hisse düşüyor diye sataşıyorlar.Öyle görenler o zaman her Kepezi gördüklerinde malını satsınlar..Bu da güzel bir kriter değil mi?Şayet hisse gerçekten düşüyorsa Kepez e dua etsinler..
    İşin gerçeği şudur Yıllarca hissede kalan bu arkadaş elbette hepimizden daha çok uçuk rakamları hayal edebilir ama buraya yazdığında yeni girenler ya bu adam ne diyor öyle 4,5,6 binlerden bahs ediyor kafayı mı yemiş ne diye düşünebilirler ve hisse düşünce de akıllarına Kepezmesut geliyor...
    Kepezmesut,un yıllarca bu hissede kalması ve bize göre uçuk görünen rakamları telaffuz etmesi gayet normaldir ve hoş karşılamalıyız Borsada bir çok hisse yıllarca durup öyle çıktı .Geçen günlerde bir yorum da birileri ona bayağı yüklenmiş ve adeta suçlu göstermişti...Öyle düşünen o kişi önce beynini suçlasın ..Orda niçin duruyor o beyin....
    Bu seviyeleri kağıt gördü ya, bu seviyelerden yada biraz altından yapılacak yorumu geçen yaptım. Nakitte olan yada , pozisyonu musait olanların koy sepete fiyatlarıdır. Tekniğe falan takılmaya , yabancısına yerlisine bakmaya gerek yok. Ülkede çok siyasi bir kötüleşme yada farklı bir durum olmadıktan sonra , para kazanma garantili fiyatlar. Bunu kendim adıma söylüyorum. Normalde hiç bir fiyat hakkında bu kadar net konuşmadım. Bu ağustos böceği gibi bağırıyor.Tabi herkezherşeyde olduğu gibi kendini en akıllısı düşünür , dolayısıyla en dipden aldım , bak peh peh demek için sanki bir bekleyiş var. Ama döndüğü vakit yukarı ne şekilde döneceğini Allah bilir belki mutfağa gidip çayını koyana kadar, yada wc den çıkana kadar 1.8 leri görmüşde olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Bu seviyeleri kağıt gördü ya, bu seviyelerden yada biraz altından yapılacak yorumu geçen yaptım. Nakitte olan yada , pozisyonu musait olanların koy sepete fiyatlarıdır. Tekniğe falan takılmaya , yabancısına yerlisine bakmaya gerek yok. Ülkede çok siyasi bir kötüleşme yada farklı bir durum olmadıktan sonra , para kazanma garantili fiyatlar. Bunu kendim adıma söylüyorum. Normalde hiç bir fiyat hakkında bu kadar net konuşmadım. Bu ağustos böceği gibi bağırıyor.Tabi herkezherşeyde olduğu gibi kendini en akıllısı düşünür , dolayısıyla en dipden aldım , bak peh peh demek için sanki bir bekleyiş var. Ama döndüğü vakit yukarı ne şekilde döneceğini Allah bilir belki mutfağa gidip çayını koyana kadar, yada wc den çıkana kadar 1.8 leri görmüşde olabilir.
    Ah mesut vah mesut yine yeni yeniden

3.  Alıntı Originally Posted by KESKİNALİ Yazıyı Oku
    Ah mesut vah mesut yine yeni yeniden
    Ne yapim eski yıllarda AVM ler yokken , markalı montları kotları mağazadan değilde , aynı montu bit pazarından yarı fiyatına alırdık Bunlar bit pazarı fiyatları boşuna bağdat caddesindeki dükkan kirasına ortak olmaya gerek yok ..Bu hisse bit pazarına düşmüş.

4. adam 1.50 ye de 40 da verecek millet paniklemesin diye yavaş yavaş operasyon yapıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    adam 1.50 ye de 40 da verecek millet paniklemesin diye yavaş yavaş operasyon yapıyor..
    Tam tersi düşünüyorum. bunu bu seviyeye getiren düşük işlem hacmiyle ,panik yapan küçük yatırımcı büyüklerin maliyeti odukça yukarda kaldı.Süpürecekler zamanı gelince , dökülsünler..Çünkü tahtada odukça kayda değer takas değişimleri oldu, net alımlar blok blok sırıtıyor.

6. Yatırımcı-x sizde Kepez mesut gibi mi düşünüyorsunuz..

7. Hüsorotti 408 bın lotta 32 barem kazandı ve hala yerine koymadı.Ne para kazandım diye seviniyodur köfteor)

Sayfa 430/628 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •