Sayfa 430/601 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 4804 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Sayın Bahriyeli; ben sana saygı duyuyorum.
    1-Kâğıt zor bi hisse...Kabul ediyorum.
    2-Sana bi gün sordum, dedin ki...Ben trader'im..Yani fırsatlara duruma göre işime gelen yönde olurum.Dürüstlük budur..
    3-Kabullenemediğim tek konu şu oldu: Elinde X kişisinin hissesi yok, geliyo hisse hakkında olumsuz yazı yazıyor ama bu sayfaları gecenin 1:30 'a kadar takip ediyor ve düşüncelerini olumsuz yönde bildiriyor..Ben bu tarz yaklaşımlara tahammül edemiyorum.Kaldi ki, o kişi 13 TL DEN kâr ile aramızdan ayrılıyor ve tebrik ediyoruz hep birlikte.Ama buna rağmen dönüyor benim tüm birikimim olan param her şeyim ile bu hisse de ve yaptığı olumsuz yorumları ile Davranış tarzını hep birlikte görüyoruz-yaşıyoruz.Bu durum normal ise ben geride kalmışım bi takım konularda, ne diyebilirim ki..Bekliyom işte hisseyi😊YTD

HALKB günlük, İs Yatırım ın alışları yetmedi,

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,689
    takma kafaya ozan hoca ..salla gitsin ..çok hassassın

biz işimize bakalım ..bak elimize verecekler sanki .... gerçi çook mesafe var oraya ama

dur bakalım

bankalar biraz dinlenmede

4. Sayın Bahriyeli, bu yapımı sevmiyorum; keşke biraz takıntısız ve gamsız olabilseydim..Maalesef yapı ne ise değişmiyo işte..Keşke rahat olabilseydim..İnanın kalbimde bi kötülük yok.Zor bi hisse ve elden bi şey gelmiyor.Hisse sahibi olduğum için elbet yükselmesini istedim,istediğim içinde olmuyor.Yav kahırlı neredesin, şu anasonundan bi parça da bana ver.YTD

Banka/Sınayi rasyosu kırılıma hazırlanıyor.
    2010 sonrası devran dönüyor mu acaba?
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

HALKB günlük,

Bugün Sayın Cumhurbaşkanı seçim tarihini açıkladı, top YSK da!.
    Öncelikle ülkemiz adına hayırlı olmasını dilerim.
    Lakin görebildiğim kadarıyla bankamız olası bir iktidar değişikliğine henüz hazır değil..
    Ne yapmak lazım ?
    😜)

Al-sat tut değildir

HALKB eşleşme, Halk Yatırım 8 kademe alttan eşleştirdi,

Sayfa 430/601 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz