Sayfa 434/449 İlkİlk ... 334384424432433434435436444 ... SonSon
Arama sonucu : 3588 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Napacan?

Mezara mı götürecen?

Bırak artık bu bir ileri bir geri bukelemun tarzını😏

Olmadı yaw,Koala mı deseydim acaba?🤔

Herneyse;

Emice yeme bizi ,KY nin hayır duası🤲lazım sana bu yaştan sonra...

Hadi bi kendine gel yahu🤨

2. Ağalar, boşverin vesteli , vestelin kendi topiği var bizim Zorro ne yapacak mühim olan o , 2025 çok uzak ben 2025 e kadar yaşar mıyım nereden bileyim, bana para hemen lazım

Bir de gitmeyen kağıt psikolojisini taşımak zordur , herkes giderken aya, bir de enflasyon da aylık, sadece durduğu yerde yüzde 5 kayıpla , geçmiş olsun.

Bu da son olsun ANZ nin malına ortak olmak. Öldüğünde vasiyet etsinler kefene euro, dolar, pound ve altın cinsinden paralar koydursun meleklere rüşvet teklif eder,

3. [QUOTE=Desidero74;6811040]
    Zorro 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ağalar, boşverin vesteli , vestelin kendi topiği var bizim Zorro ne yapacak mühim olan o , 2025 çok uzak ben 2025 e kadar yaşar mıyım nereden bileyim, bana para hemen lazım

Bir de gitmeyen kağıt psikolojisini taşımak zordur , herkes giderken aya, bir de enflasyon da aylık, sadece durduğu yerde yüzde 5 kayıpla , geçmiş olsun.

Bu da son olsun ANZ nin malına ortak olmak. Öldüğünde vasiyet etsinler kefene euro, dolar, pound ve altın cinsinden paralar koydursun meleklere rüşvet teklif eder,
    Yazdıklarında tamamen haklısın, ne desen haklısın......

Zor-yen in halka arzındaki rakam düzeltme olayı inşallah süreci 1 ay daha uzatmaz..SPK daki dosya sırasını korur....

Endekste uzatmaları oynuyorlar, iyi sündürdüler.....10860 güçlü direnç normal şartlarda.....Zoren, ne kadar uyacak, ne kadar uymayacak...göreceğiz....

Bir şirket düşünün ki, %100 bağlı ortaklığını halka arz edecek; endeks tarihi zirvelerini test ediyor, biz daha önceki zirvemizin %20 uzağındayız!.
    Söz gelimi endeks yarın(!) kar realizasyonu yapsa biz ne yapacağız ?
    Çok zor bi tahta, adının hakkını iyi veriyor gerçekten😳)
    6,30 geçilmeden işimiz zor arkadaşlar😏

Al-sat tut değildir.

8. Saygıdeğer üstadlarım zoren ilk çeyrek blanço tarihi hakkında bilginiz varmı ???

Sayfa 434/449 İlkİlk ... 334384424432433434435436444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •