Sayfa 434/490 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484 ... SonSon
Arama sonucu : 3914 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Aralık ayında bahsettiği ortalık bu olabilir.
    gerçi bir daha yapılacak buyuk ortak yatırım ve teknoloji ihracati ile ilgili hiç konuşmadı

https://x.com/galipsoner/status/1762...tO0Lve1IWaHUYw
    Galiba haklısın

https://finance.yahoo.com/news/t-rk-...155400041.html

Parasal büyüklüğü ne kadar hala anlamaya çalışıyorum

2.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Galiba haklısın

https://finance.yahoo.com/news/t-rk-...155400041.html

Parasal büyüklüğü ne kadar hala anlamaya çalışıyorum
    Yazıya göre ortaklık anlaşması imzalanmış ama parasal buyukluk yok

"The partnership was made official with a contract signing ceremony held at this year’s Mobile World Congress on February 27. In attendance for the signing ceremony was Republic of Türkiye Deputy Transport and Infrastructure Minister Ömer Fatih Sayan.

Ortaklık, bu yılki Mobil Dünya Kongresi'nde 27 Şubat'ta düzenlenen sözleşme imza töreniyle resmiyet kazandı. İmza törenine Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan katıldı."

3.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Yazıya göre ortaklık anlaşması imzalanmış ama parasal buyukluk yok

"The partnership was made official with a contract signing ceremony held at this year’s Mobile World Congress on February 27. In attendance for the signing ceremony was Republic of Türkiye Deputy Transport and Infrastructure Minister Ömer Fatih Sayan.

Ortaklık, bu yılki Mobil Dünya Kongresi'nde 27 Şubat'ta düzenlenen sözleşme imza töreniyle resmiyet kazandı. İmza törenine Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan katıldı."
    Modem mi üretecek , baz istasyonu mu? Fabrika mı yapılacak , yoksa yazılım , bulut mulut vb teknoloji transveri mi. Ne olduğu meçhul.bize İyi bilanço ve imtiyaz uzatımı gibi haberler lazım.azeri telekomla yapılan çalışmadan yine zarar ederiz.hibedir o yatırım cepten gider getirisi olmaz. Şirkete değer katacak bi haber yok. İnatla fiyatı 1 dolar civarı baskılıyorlar hala. Bu şartlarda kimseye bu hisseyi 3-5 dolara satamaz varlık fonu. Acaba birilerine peşkeş çekmek için mi bir dolarda baskılıyorlar. Kar amacı gütmeyen,arpalık olarak kullanılan devlet hissesi almak büyük hataymış. Bulaştık bir defa kurtulamıyoruzda. İnatla toplamaya devam ediyoru...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

4.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Modem mi üretecek , baz istasyonu mu? Fabrika mı yapılacak , yoksa yazılım , bulut mulut vb teknoloji transveri mi. Ne olduğu meçhul.bize İyi bilanço ve imtiyaz uzatımı gibi haberler lazım.azeri telekomla yapılan çalışmadan yine zarar ederiz.hibedir o yatırım cepten gider getirisi olmaz. Şirkete değer katacak bi haber yok. İnatla fiyatı 1 dolar civarı baskılıyorlar hala. Bu şartlarda kimseye bu hisseyi 3-5 dolara satamaz varlık fonu. Acaba birilerine peşkeş çekmek için mi bir dolarda baskılıyorlar. Kar amacı gütmeyen,arpalık olarak kullanılan devlet hissesi almak büyük hataymış. Bulaştık bir defa kurtulamıyoruzda. İnatla toplamaya devam ediyoru...
    modem degil modemin kullanacağı teknoloji anladığım kadarıyla
    ekonomik büyüklüğü ne kadar kestirmek zor. Zaten çok büyük bir şey olsa neredeyse kimsenin görmeyeceği düzeyde haber olmazdı. Cok buyuk tantanalarla ilan edilirdi

İyi bilanço her şirkete şart. Bu sene kontrat yenilemelerinin etkiainin ne olacağını görülür. Gelirin artacağı kesin ama giderler de önemli ölçüde artmıştır.

İmtiyaz sözleşmesi elbette uzatılır bu neden bu kadar dert ediliyor anlamak zor. Sirketi kapayacak halleri yok.

şirket sadece telekomunikasyon hizmeti isağlayarak hisselerinin 3-5 dolar seviyelerine çıkmasını beklemek bana gerçekçi gelmiyor. Dünyadacdactwlekomünikasyon şirketleri eski değerlerinden oldukça uzaklarda. Bu hissede buyuk ralliler beklemek hata olur. Daha cok 1-1.5 dolar arasında konjonktüre göre git geller yapacak gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    modem degil modemin kullanacağı teknoloji anladığım kadarıyla
    ekonomik büyüklüğü ne kadar kestirmek zor. Zaten çok büyük bir şey olsa neredeyse kimsenin görmeyeceği düzeyde haber olmazdı. Cok buyuk tantanalarla ilan edilirdi

İyi bilanço her şirkete şart. Bu sene kontrat yenilemelerinin etkiainin ne olacağını görülür. Gelirin artacağı kesin ama giderler de önemli ölçüde artmıştır.

İmtiyaz sözleşmesi elbette uzatılır bu neden bu kadar dert ediliyor anlamak zor. Sirketi kapayacak halleri yok.

şirket sadece telekomunikasyon hizmeti isağlayarak hisselerinin 3-5 dolar seviyelerine çıkmasını beklemek bana gerçekçi gelmiyor. Dünyadacdactwlekomünikasyon şirketleri eski değerlerinden oldukça uzaklarda. Bu hissede buyuk ralliler beklemek hata olur. Daha cok 1-1.5 dolar arasında konjonktüre göre git geller yapacak gibi.
    Yokluk fonu 1.30 dolar cibarından bankaların payını aldı.3-5 dolar satmalı ki hem borcu kapasın hem kar etsin.bu şartlarda zor satar .

6.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Yokluk fonu 1.30 dolar cibarından bankaların payını aldı.3-5 dolar satmalı ki hem borcu kapasın hem kar etsin.bu şartlarda zor satar .
    bunun yerine tcell'i satmaları daha yüksek ihtimal. ttkom'u stratejik nedenlerle elde turumak isteyeceklerini düşünüyorum ama belli olmaz burası Turkiye neticede

7.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    bunun yerine tcell'i satmaları daha yüksek ihtimal. ttkom'u stratejik nedenlerle elde turumak isteyeceklerini düşünüyorum ama belli olmaz burası Turkiye neticede
    Satış dedimse kısmi hisse satışı. Bankalardan aldıkları 55 lik kısmın parasını ödemediler.
    Zaten imtiyazı bitmek üzere olan şirkete kimse para vermez.alacak ortağa kar edeceği bir ortam sunmaları lazım. Halka arzda etseler kimse yüzüne bakmaz zaten.
    Bu şirket bu haliyle , bu yönetim anlayışıyla para etmez. Mutlaka güvence vermeleri lazım.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    devlette ayağı sıkar lisansı yenilemez filanmı ?
    bir kere piyasa değeri olarak ucuz değil bedavanın bedavası tahta
    neye göre abone sayısına göre
    bunların tek yapması gereken enflasyon altında bırakmasın yeterli ücretleri
    2025 rekor ciro olacak
    2025 tahta YANİ PİYASA önceden mi alır sonradan mı onu bilmiyoruz

her yerde bir algıdır gidiyor 25 e düşecekmiş
    bence 15 e düşsün daha iyi düşmüşken

elinizdekleri düşürmeyinde millete algı yapacağım diye
    çünkü malın alası kendi adıma martta alınacak bence.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 434/490 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •