Sayfa 435/551 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 4408 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Ne bekliyorsundunki bir bakan düşün siz gereğini yapın kanun arkanızdan gelir demedimi
    Ecilde piyasayı görüyor ona göre hareket ediyor
    SPK ile yaşanan süreçte hiç bir savcının soruşturma açtığını gördünmü
    Eczacıbaşı bu nedenle bukadar rahat
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Bunlarında SPK ve borsa yöneticileriyle bağlantıları manipulatif hareketlerin kronikleşmesinden belli değilmi!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Gazmanbabaya teşekkürler. Bu holdingin arsasının küçük bir bölümü o projeye dahil edilmiş. Bu bir gelişme ama Eczacı için çok küçük boyutlu bir şey. Holdingin bilançosunu pek etkilemez. Ama o bölgede işlerin kızıştığı bilgisini bize verir. Bu haber bizim için bu açıdan önemlidir. İlacın asıl kendi malı olan Ayazağa arsasından hiç haber yok. Asıl değerli olan orası ilaç için. Hem de bilançosunu doğrudan etkileyecek. Tık yok.

Bir de bu inşaat şirketinin üslubu bana zorba bir yandaş şirket olduğunu düşündürdü. İrite oldum. O ne öyle insanların evinden söz ederken devlet gücünü arkasına almış tehdit eder gibi konuşuyor halka karşı. Eczacı belki geçici kabul etmiş olabilir. Top çeviriyor. Seçimden sonra vazgeçebilir mi?
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

2. O bölgenin yükselmesi için bu mafyöz adamlara ihtiyaç yok. Orası zaten mücevher gibi yer. Denize çıkışı olan şehir içi bu büyüklükte arazi nerede var. Mutlaka değerini bulacak. Yeni bir yapılanmada o sözleşmeler de yırtılıp atılabilir. Ama şu bilgi önemli orada işler kızışmış Bu bizim gibi TURGG yatırımcılarını daha çok ilgilendiriyor. Çünkü tek işi o.

3. Spekülatör maçı güzel idare ediyor. Günlükçüler gelmeye kalkarlarsa ceplerinden parayı ( ve hisseyi) almadan bırakmaz.

Hepimzin artık çok iyi anladığı gibi onun meselesi eskilerle. Çok eskiden beri tutanlardan alamaz. Hasbelkader son bir iki senede bulaşıp başka yerlerde fırsat görenler varsa onların malına talip olur.

Şimdilik ince işler yapmaya devam ediyor. Sürpriz ataklar, sürpriz düşüşler, her ikisini birden deneybilir, her fırsatta deniyor zaten. Kendisine kolay gelsin demek isterim. ( bana kolay geliyor da o bakımdan)
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

4. Ahlaksız bir adam
    Zira hiçbir hareketi dürüst değil
    Kaplar zamanında ve dürüstçe gelmiyor
    Proje kapsamında açıklaması neredeyse yok
    Arada bir şurası holdinge ait deyip geçiştirmeye çalıştı sanki holdinge Ortak değiliz gibi
    Dolar yükselince bistte adam gibi geri alım yapmadı
    Satın aldığı fabrikası bile sürüncemede açıklama nerdeyse yok

Nerden tutsan elinde kalıyor
    Ama inatla alacam

hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Spekülatör maçı güzel idare ediyor. Günlükçüler gelmeye kalkarlarsa ceplerinden parayı ( ve hisseyi) almadan bırakmaz.

Hepimzin artık çok iyi anladığı gibi onun meselesi eskilerle. Çok eskiden beri tutanlardan alamaz. Hasbelkader son bir iki senede bulaşıp başka yerlerde fırsat görenler varsa onların malına talip olur.

Şimdilik ince işler yapmaya devam ediyor. Sürpriz ataklar, sürpriz düşüşler, her ikisini birden deneybilir, her fırsatta deniyor zaten. Kendisine kolay gelsin demek isterim. ( bana kolay geliyor da o bakımdan)
    Bu numaraları yapmaya vakti kaldı mı? İmar tamam gibi İlacın yeni şirket alımı eli kulağında. Ayazağa her an olabilir. Monrol artık yoluna girdi. Al işte esan Kazakistanda kendi hacmini bir anda ikiye katlayabilir. Neyi saklayacak. Manevra alanı kaldı mı? Ölü taklidi yapma imkanı kaldı mı? Hamlesi kalmadı.

6. Olsun, o yine bildiği işi yapıyor. Manevra alanı kalmadığı için hafif yukarı çekti zaten. Lira cinsinden illüzyon zirveye gelindi. Yükseklik korkusundan başı donup de çıkanlar olur diye bakıyordur. Bu seviyelerde, özellikle fiyatlari duraklattigi zamanlarda kendisinden başka alıcı.olmsdigini düşünüyorum. Tek alıcı kendisi. Araya giren 3-5 kişiyi de zarar vermiyorlarsa ezmeden taşıyordur.

7. Bekir kardeşim zamanı kalmadı bende biliyorum ama adam aptapot gibi bir eli SPK bir eli telegram da daha önce seninle birlikte telegram kanalında idim sağolsun Özkan işine gelmeyen bir söz olunca hemencecik gruptan atıyor aslında dediğimde bir şey de yok ya..demem o ki her taraf çakall dolu sorsan ky dostu bende dahil 2yıl ky süründürür sonra yazar tavsiye değildir derler
    Kısaca Eczacıbaşı eli uzun kardeşim para bürokrasi manipülatör çevreleri var bizde oturup izliyoruz işte
     Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bu numaraları yapmaya vakti kaldı mı? İmar tamam gibi İlacın yeni şirket alımı eli kulağında. Ayazağa her an olabilir. Monrol artık yoluna girdi. Al işte esan Kazakistanda kendi hacmini bir anda ikiye katlayabilir. Neyi saklayacak. Manevra alanı kaldı mı? Ölü taklidi yapma imkanı kaldı mı? Hamlesi kalmadı.

8. Ben telegramda Erdi denen kişinin kanalında 2 gün durabildim. Hemen attılar. Özkan kim onu bilmiyorum. Twitter da Bir Özkan Özübek vardı Temmuz ortasından beri İlacı yazmıyor.. Hepsi bu ben sadece burada yazıyorum.

Sayfa 435/551 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •